Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Okosabb továbbtanulni vagy...

Okosabb továbbtanulni vagy szakmát tanulni és abból vállalkozást így?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok nő vagyok, érettségivel rendelkezem.


Tovább tudnék tanulni, mert jók lettek az érettségi eredményeim anno, - államilag támogatott gazdasági, bölcsészeti vagy társadalomtudományi szakra tudnék menni.


Viszont nem szeretnék beosztott lenni életem végéig.


Vállalkozást szeretnék csinálni, van hozzá egy extra magasföldszinti kislakásom a belvárosban, amit csak erre feltudnék használni. Szerintem jó helyszín lehet(ne) egy szolgáltatásszerű vállalkozáshoz, csak nem tudom pontosan mire! Mire lehet piaci rés?



Nem szeretnék nagyon sokat keresni, csak annyit, mintha alkalmazott lennék azzal az előnnyel hogy nem vagyok senki beosztottja.


2023. márc. 21. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ötleted, mit tudnál létrehozni, ami betömne egy piaci rést, inkább ne vállalkozz, mert könnyen belebuksz. Eddig mivel foglalkoztál, hogy most merült fel a továbbtanulás?
2023. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!