Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mulaszthatnám el a...

Hogy mulaszthatnám el a szerelem érzését magamban, akarattal?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz így, de tilos, tabu, nem jöhet létre.

Nem gerjesztem az érzést, hanem elnyomom állandóan. Ha tudatosan nem foglalkozom vele, őt is kerülöm, képes hónapok múltán is elemi erővel a felszínre robbanni bennem az érzés, teljesen magától.

Ezért nem elnyomni kéne (abban már profi vagyok), hanem elmulasztani (azt nem tudom, hogy kell).

Negyvenes családosak vagyunk mindketten. Nem vagyunk patkányok, hogy 2 családot szétrobbantsunk. Nem.

Hatásos módszer kéne. Évek óta tart az érzés (csak érzés szintjén, semmit nem csináltunk).


2023. márc. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából most lehet sokan lepontoznak majd, akár 0-ra, de szerintem ha a másikkal nem jó lenni, és van alternatíva, akivel meg igen, akkor csak azt tartom patkány dolognak, ha valakinek nincs annyi vér a pucájában (ezt a szót így talán le lehet írni), hogy megmondja a frankót a másiknak, hogy figyelj Gizi, kiszerettem belőled, vége.

Ettől még a gyerekeket nem éri sérelem (elvben), én is elvált szülők gyereke vagyok, 5 évesen elváltak a szüleim, most 41 leszek az idén nyáron, túl lehet élni (sőt, szerintem ezerszer jobb, mint - ahogy anyu esetében - alkoholista apa gyerekének lenni).

Majd megszokják. Ha apa és anya nem költözik sokszáz, sokezer kilométerre egymástól, hanem nagyjából azonos földrajzi helyen élnek (és így meg lehet tartani a rendszeres találkozást, nem Viberen, WhatsAppon, Skype-on, Messengeren, Zoomon és egyéb platformokon kell tartani a virtuális kapcsolatot egyikkel sem, ÉS a gyereknek nincs egyéb lelki-pszichés-mentális baja, akkor ezt ki lehet, ki kell bírni.

Sokkal rosszabb az, ha otthon folyamatosan hallja az ordítozást, a sírást, vagy a tettlegesség bármely formáját.

2023. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Panax ginseng kapszula. Felnyomja a tesztoszteront es kiirtja a kotodest,erzelmesseget,empatiat,ragaszkodast. Tapasztalat.
2023. márc. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ebben vagyok én is.Negyvenesek,családosak,csak az érzés van meg,semmi más.Én megkötöttem a magam kompromisszumát:nem teszem tönkre se a gyerekeim,se az ő gyerekei életét.Minden nem jöhet össze az életben,próbálok életet lehelni a haldokló házasságomba.Nem.kockáztatok,lehet nem is működne,túl sok lenne a veszteség.nyereség pedig...nem hiszem.de ez magánvélemény.Azt szoktam mondani,néha nem baj,ha Isten nemet mond,mert lehet,hogy az ember jobbat érdemel vagy nem jó az időzítés.Nálunk,nálatok biztosan nem jó ez utóbbi...
2023. márc. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gusztav75 válasza:

Neha valoban nem baj ha isten nem et mond

a kerdes megvalaszolatlan marad

annak is igaza van aki azt mondta : allj ele es mond meg neki vege

de annak is aki mar igy el joidelye es nem szeretne harcolni es veszteni

ha van veszteni valo az avaloban okot ad a boldogsag lemondasarol

nem egyszru de lehet egyutt elni ezzel

a 40 feluliek meggondoljak ketszer is mivel kell megkuzdeni!

de vannak akik gyorsan dontenek,azok alltalaban elbuknak es komoly karok erik oket,anyagi,erzelmi,es igy tovabb

azok viszont nagyon eros emberek akik igy dontenek ,hogy lemondanank a boldogsagrol csakazert mert sokat veszuthetnek

ne itelkezzunk!!

2023. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!