Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 23 évesen egy olyan érzés van...

23 évesen egy olyan érzés van bennem, mintha le lennék maradva az életben. Hogy kerekedjek ezen felül?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok még és az eszem tudja, hogy teljesen időben vagyok még minden téren, de mégis bennem van ez a rossz érzés. Röhej. Hogy küzdhető ez le?

2023. márc. 22. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Legyenek eredményeid, amit fel tudsz mutatni.
2023. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vannak eredményeim. Nemrég szereztem meg az alapszakos diplomámat, felsőfokon beszélek angolul, jelenleg mesterre járok és munkát keresek. Nem ezzel van a gond.
2023. márc. 22. 23:27
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Akkor talán azt is meg tudod mondani, hogy mivel van a gond? Ha mégsem, akkor keress olyan szakembert aki rá tud világitani az eredményeid és elvárásaid közötti ellentmondád okára!
2023. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg tudom mondani. Mindig hasonlítgatom magam másokhoz, annak ellenére, hogy tudom, hogy mindenki teljesen más úton halad a saját ütemében.
2023. márc. 22. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne másokhoz méregesd magadat, hanem önmagadhoz.
2023. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem. Néha mikor egy velem egykorú lánnyal beszélek, olyan gyereknek érzem magam mellette. Ilyenkor nem tudom eldönteni hogy vagy ő a kicsit koravén, mert már 30-nak is kinéz, vagy tényleg ennyire levagyok maradva.
2023. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne is mondd. Engem rendszerint gimisnek néznek, úgyhogy ez sem éppen egy pozitívum.
2023. márc. 23. 00:56
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Csajozz be vagy pasizz be és nem lesz időd ilyen baromságokon rágódni.
2023. márc. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy elegedett az életedel, eredményeiddel, valamivel. Ez lehet tudatos, vagy tudatalatti, de valamelyik biztos, mert ha elégedett lennél akkor nem irigykednél másokra, hanem ötletet merítenél abból, hogy ők mit/hogy csinálnak.


Fogalmazd meg magadban hogy mi az, ahol tartani szeretnél, amit el akarsz érni, és haladj afelé, mindent beleadva.

2023. márc. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, hogy megérted, hogy a te életed a tiéd, és nem másé.
2023. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!