Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vettem úgy észre hogy...

Csak én vettem úgy észre hogy itt a gyakorin ördögtől való a dohányzás?

Figyelt kérdés

De csak itt.

Ha van olyan kérdés hogy zavaró-e a dohányzás akár fiú akár lány kérdezi (de még felnőtt kategóriában is) 90% rámondja hogy kizáró ok.

Ennek ellenére én a való életben nem ezt tapasztalom, az ismerősi köreimben végzettségtől, korosztálytól, nemtől függetlenül elég sokan dohányoznak és van párjuk.

Én el sem tudom képzelni, hogy ne cigiznék, tudom a következményeit , ettől függetlenül szeretem csinálni. Ennek ellenére eddig csak nemdohányzó barátnőim voltak és mind kb. vagy lesz@rta, vagy mondott egy ejnye bejnyét, de fel sem merült, hogy emiatt ne jönnének velem össze, és soha nem is fogtam vissza magam, mellettük is dohányoztam.



2023. márc. 23. 14:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
73%
Majd most itt jól megkapod majd csak várd ki 😃
2023. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

pont fut egy mai szavazás a témában. Ez alapján eléggé 50-50 a dolog..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2023. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
26%

"eddig csak nemdohányzó barátnőim voltak és mind kb. vagy lesz@rta, vagy mondott egy ejnye bejnyét"


Mivel nem egy komoly, minél hosszabb tartó kapcsolatot akarnak

2023. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
85%

Nekem párkapcsolatban kizáró ok, ha a parter dohányzik, undorodom a bagótól, a felesleges pénzkidobásról és egészségkárosító hatásáról nem is beszélve.

A gyakorin még nem találkoztam egy kérdésnél se, hogy ördögtől való lenne, bár nem az egészségtopikban szoktam a legtöbbet járni. Ott nyilván nem bátorítják az embereket erre.


Fiatalkorúaknál meg mondjuk szerintem valóban ördögtől való, sőt azt kéne csinálni, ami nem is tudom, melyik országban van x évben születettek (talán most 18 évesek) nem vehetnek cigit, és azok már később sem vehetnek, tehát szépen fokozatosan egyre kevesebben vehetnek.

2023. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, hogy a teljes képhez látnod kell azt is, hogy nem dohányzóként milyen egy dohányossal együtt lenni.

Miután leszoktam a cigiről, és utána voltam dohányos nővel, kb. sokkhatásként ért. Nem kellemes, az egyszer biztos.

2023. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha neten kérdezik, akkor persze, hogy mindenki a legideálisabb párt akarná magának. Élőben, ahol a személyes vonzerő is hat, már van, hogy engedünk valamiben.
2023. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%
Aki a 21. században még pozitívnak tartja a dohányzást, az igencsak le van maradva. Minden értelmes ember elítéli, ennél kevés undorítóbb és ártalmasabb szokás van, föleg azért, mert ezzel másoknak is ártasz.
2023. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember szerelmes, akkor nem gondolkodik racionálisan, azaz nem fog ezen lamentálni, hogy most ő átmegy-e a szűrőn, vagy nem.
2023. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
28%
Hát egy alkoholistával se szívesen jönnék össze. És azért ez is csak egy szenvedélybetegség. Ok, nem lesz agresszív tőle, stb. de mentálisan beteg. Előbb tegye rendbe magát. Ha nagyon van igyekezet, akkor segítek, de ha nem is akar, akkor csá. És ez a játékfüggésre, vagy bármire is vonatkozik.
2023. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%
nem csak a gyakorin, lassan mindenhol megvetéssel tekintenek a dohányosokra. Az iqos 1 fokkal jobb, mert nem vagy elviselhetetlenül büdös, de a többség azt sem tolerálja. Egészen más lett a dohányzás kultúrája, mint mondjuk 15-20 évvel ezelőtt volt. Akkoriban sokkal elfogadottabb volt, ma már úgy néznek a dohányosra, mint a véres rongyra, legalábbis én ezt tapasztalom.
2023. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!