Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy sokszor...

Mi lehet az oka, hogy sokszor van a fülemben olyan zene (ezt nevezik fülféregnek), amit évek, vagy épp évtizedek óta nem hallottam, nem beszélten róla és nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Van amikor kifejezetten kedvelt zenét "hallok", van amikor olyat, amit a kérdésben írtam. Nem az a szint, ami zavarna, csak nem értem.

#"fülféreg"
2023. márc. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Hasonlót részben én is észrevettem magamon. Meghallgattam a mai koromban ezeket a számokat, és hirtelen megtetszettek azok, amik régen nem. Az ember 7 évente változik.
2023. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Részemről nem erről van szó. Olyan számokat "hallok", amiket hosszú ideje nem hallottam, és eszembe sem jutottak. Nem ízlésváltozásról van szó.
2023. márc. 24. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarul dallamtapadásnak nevezik.


Jobban is hangzik, mint az angolról koppintott "fülféreg".


egyébként meg:

[link]

2023. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm.
2023. ápr. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!