Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha hirtelen nem...

Mit tennétek, ha hirtelen nem lenne internet és mobil hívás? Annyira unom már azt a sok mono drámát, amit csinálnak manapság a hívásokkal.Miért kell nekem tudni, hogy mit mondott a kolléganője valakinek akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Inkább az ismeröseidet kellene megválogatni, vagy nem venni fel az ilyeneknek a telefont.

Nekem soha nincs olyan, hogy random emberek a magánéletükkel traktálnak.

2023. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi ! Azt nem írtam, hogy a BKV-n, amit hallok, hogy mások miről beszélnek! Én olvasni szoktam !
2023. márc. 25. 07:39
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Amikor nem volt mindenhol telefon, akkor "élöben" beszéltek ugyanennyit ugyanezek az emberek.
2023. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
#2 fülhallgató. Hogy nem robban szét a fejed annyi féle hangtól? Ha meg jön az ellenőr úgyis látod időben. Bérletet/jegyet tartsd kéznél.
2023. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
En nem is hallom az embereket tömegkozlekedésen annyira el vagyok merülve a telefonomban. Azt se tudom egyedul utazok e vagy nem.
2023. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Mit szeretnél kérdezni a magad primitív nyelvén?
2023. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem telefonálnának, akkor a mellettük ülővel beszélgetnének, például veled. Régen is így volt ez. Ha nem tetszik, költözz Japánba, ott kussban vannak a metrón.
2023. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem körülötted forog a világ, engem nem érdekel hogy másokat zavar ha telefonálok. Meg engem sem érdekel ha mellettem telefonálnak.
2023. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem az zavar hogy valaki telefonál, elvégre az is csak beszéd, miért zavarna? Az viszont idegesít, mikor valaki fennhangon, éppenhogy nem kiabálva sztorizgat közben, esetleg még a telefonja is ki van hangosítva, és fülhallgatóval, zenehallgatás közben is tisztán hallom, hogy a Nóri mekkora egy r.banc mert terhes lett a Robitól. És nem csak az idősek csinálják ezt, akiknek már elnézhető lenne a romló hallásuk miatt.
2023. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez van. Sok bunkócska , direkt hangosan is beszél , tekefonálás közben. A tökömet sem érdekli a sok zagyvaság.
2023. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!