Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legkínosabb dolog...

Mi volt a legkínosabb dolog amit láttál vagy átéltél?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehuztak a gatyam és kaksis volt xd
2023. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Hú, hát sok ilyen volt az életemben. Talán az egyik leggázabb, mikor lovagoltam és belehánytam a ló nyakába, aztán végig a lovardát. Menstégemre szóljon, napszúrást kaptam.
2023. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Fehér gatyába voltam amikor megjött és nem volt nálam semmi. Ezért egy idegentől kellett kérnem.
2023. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
42%
Egy kis gyrosos büfében ettem és valami nem volt okés a kajával, éppen a városban voltam , hangosan elkezdett morogni, csikarni a hasam majd befostam, úgy hogy fehér nadrág volt rajtam és vegigfolyt rajta a fos :(
2023. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Buszon nagyon kurutyolt, korgott belem, szinte hallottak a mellettem ulok
2023. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Utcán éjjel rámjött a fosás, de ilyen brutálisan, nem volt sehol nyilvános wc. Ráálltam a haverom behajlított térdére, miközben fogta a kezem és belefostam egy utcai szemetes konténerbe. Nagyon kínos volt
2023. márc. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Gyerekkoromban kórházban beöntést kaptam, éreztem ahogy megy föl bennem a víz a végbelemből felfelé, szal ott feküdtem hason, egy gumicső a seggembe dugva, és közvetlen okádás előtt elkezdtem kiabálni a nővérekkel:

- Ghááááá elég volt hagyják abba nem bírom elég legyeHUUUUUUUUUUUÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖEEEEEEEEEEEEEEBBBBÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!

A lényeg, hogy a szoba fele, a kellékes szekrény, az egész ágy, meg az előttem álló nővér ruhája mind full beborítva rókával. Azóta se hánytam akkorát, nem is tudom, hogyan sikerült akkor, de komikus volt. 😅

2023. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Verekedés.
2023. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor tesiórán megaláztak és kigúnyoltak...
okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!