Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebből a nyomorult helyzetből...

Ebből a nyomorult helyzetből hogyan törhetnék ki?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, a szüleimmel lakok, a testvéreim sokkal fiatalabbak nálam, és ők sokkal előrébb tartanak az életben, mint én. 5 éven keresztül nem dolgoztam, a szüleim kölcsönkérve és szenvedve tartották el a buszma fejemet, miközben én csak játszottam...


Szeretnék változtatni. Szeretnék élni. Szeretnék változtatni. A legnyomorúságosabb érzés, hogy ezen sok idő örökre elveszett a semmire. Egy életre megtanultam, hogy a játékokra időt áldozni nem érdemes, maximum ritkán...

De ezen tanulságok kevesek, hisz nincs senkim, a családommal is rosszba lettem. Szeretnék haverkodni, barátkozni. Mit tehetnék?



2023. márc. 26. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon pozitív a korábbi életed megítélése és annak felismerése, hogy nem vezetett jóra.

De:

Szeretnék haverkodni, barátkozni. Mit tehetnék? mondod..

A felismerésben oda is el kellene jutni, hogy dolgozni, önállósodni kéne, de munkáról, munkahelyről szó sincs.

2023. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem barátkozni a legfontosabb a helyzetedben. 27 évesen legalább 4-5 milliódnak félre kéne legyen rakva, lakás önerőnek. Nekem 27 évesen 6 millióm volt. Férjem önerejével összerakva, máris volt egy családi házunk, valamennyi hitellel 15 évre.

Menj el dolgozni valahova, akár nettó 180-ért is, mellette menj el esti suliba valami szakmára. Vagy egyetem, plusz diákmunka minden szabadidődben, hétvégén is. Munkával kezdj el élni, nem bulikázással, meg nyársalással minden hétvégén a haverokkal.

2023. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Második vagyok, hozzá tenném, van tapasztalatom a szituációdban, szóval kapd össze magad. Férjemmel együtt nagy gamerek vagyunk, így is jöttünk össze (bár voltak a valóságban is közös ismerőseink). Azóta is gamelünk, mégis van munkánk, hétvégénte néha eljárunk barátokhoz, de közben haladunk is előre az életben. És még néha költünk is skinekre, vagy DLC-kre. :)
2023. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne csodalkozz! Van akire így hat s hülye gép! Jól beszél a 2. Keress valami munkát!
2023. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

"játékokra időt áldozni nem érdemes"


VR-os srácok szinte játszanak egész nap (napi 4 óra), és csinálnak évente vagy 100 milliót a twitch és yt csatornáikból. Mondd nekik is, hogy nem érdemes játszani.


KD csapat hasonlóképpen csinálja. 2 család megél a bevételeikből. Egyiküknek már 2 gyereke is van.


Abban az 5 évben te is felépíthettél volna egy hasonló csatornát, vagy akár több csatornát.


Én 33 évesen kezdtem el újra játszani. 1 év után ott vagyok, hogy hoz havonta 300$-t a csatorna.. amivel havonta 40 órám van. Főállás mellett csinálom. 300$ az a főállású nettó fizetésem 33%-a.

2023. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
#4 nem a gép a hülye.. hanem az előtte ülő ember, aki nem tudja megfelelően használni.
2023. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Ez a hajó már régesrég elment.
2023. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Mond ezt el a csaladodnak is, keress melot, sportolj vagy csinalj vmi mast es kozbe megismersz csomo embert akar part is
2023. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidnek köszönd meg hogy 5 évig eltartottak!!

Én súlyos pszichés betegség miatt 3 éve költöztem haza, csak az albérletet nem fizetem, de így is a szememre van hányva minden nap….

2023. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

buszma fejemet…. Ezt a szót meg sosem hallottam ::))

Ne siránkozz alj talpra és tégy valamit…

Az élethez hatalmas szerencse is kell , szülők támogatása, örökség… stb.

Sajnos nem mindenkinek jutott belőle.

Sok sikert 🤞🙏 drukkolok neked , igaz pasi vagy?

2023. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!