Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok ilyenkor?...

Mire gondolnátok ilyenkor? Mennyi idő után mennétek a rendőrségre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Fb marketplace-en vettem (volna) egy szekrényt, de eltűnt az eladó. Az a gond, előre elutaltam az összeget, mert nem szoktam kp-zni és eddig sosem történt velem ilyesmi. Ennek már lassan egy hete. Le nem tiltott, de nem kapja meg az üzeneteimet, csak sima pipát jelez, nem a telit. Mikor menjek a rendőrségre?
2023. márc. 27. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Már rég kellett volna.
2023. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mire szeretnél még várni?
2023. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jóhiszeműen úgy voltam, bármi érhette, mivel nem tiltott le. De akkor ezek szerint túl naiv vagyok...
2023. márc. 27. 16:15
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Buktad a pénzt. Rendőrségre hiába mész sajnos, nem kapsz segítséget. Soha ne utalj előre senkinek.
2023. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Ez ilyen proli, magyar berögződés, hogy felesleges a rendőrségre menni. Nem az, és segítséget is fogsz kapni, max lehet, hogy egy kicsit rámenősebbnek kell lenned, de segíteni fognak.
2023. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
El vagy tájolva 5-ös. Évekkel ezelőtt volt nálunk betörés, sok milliós kárunk lett, drága dolgokat, ékszert, pénzt, és még kocsit is loptak tőlünk. Kijöttek helyszínelni, aztán semmit nem csináltak! Pedig még tippeket is adtunk nekik, valamint mindennek megadtuk a sorszámát, gyáriszámát, ismertető jegyeit stb. Akkor szerinted néhány 10 ezer ft-ért megmozdulnak? Sosem lett meg semmink.
2023. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor feltörték a kocsimat a házelőtt, a rendőrökre marha sokat kellett várni, a helyszinelőkre meg még plusz legalább 5-6 órát. A rendőrök már előre közölték, hogy nem lesz eredménye a "nyomozásnak" és egy pár hét múlva úgyis lezárják az ügyet, hogy a tettes ismeretlen. Kb ennyit a rendőrségről, nekik ezek tyúkperek, lesz@rják, nem nyomoznak ilyen piti ügyekben.

Nagyon sajnállak az miatt hogy a pénzed oda lett. De ezt a pénzt nem kapod többet vissza. Amúgy, nincs az az isten, hogy én bárkinek előre utaljak. Sajnos a sikeres csalók nagyon jó emberisnerők, kihasználják az emberi természet minden gyengeségét.

2023. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Könyveld el tanulópénzek.

Van valami összeghatár asszem ami alatt letojják az egészet (talán 50e alatt).

Hihetetlen, hogy 2023-ban valaki képes még magánszemélynek előre utalni csak úgy. :D Ezt már iskolában kellene oktatni, hogy TILOS mert bukod a pénzed.

2023. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj neki nagyobb nyilvánosságot szerezni. Ha megvan a neve, tedd ki csoportokba
2023. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én még nem vetnék keresztet a pénzedre, mivel 1 hét nm olyan sok.

Bármi történhetett vele, vagyis én még türelemmel lennék.

2023. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!