Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ideges vagyok...

Mit tegyek ha ideges vagyok és csalódott mert elrontottam a napom?

Figyelt kérdés

Több okból is otthon akartam ma maradni, mivel végzős vagyok anyám se szól már bele igazából. Látja hogy mennek az érettségi tárgyak és kész.

Tesóm rosszul érezte magát, kicsit én is, de inkább baromira fáradt voltam + 0-ra kellet menjek meg tzt írtunk volna.

Mondtam reggel hogy nekem is otthon kéne maradnom (amúgy is volt mára programunk) meg hát pihennem is kéne, nem is készültem, 0-ról is elkéstem már, de ne maradjak én sem, lehet tesóm se marad... Jólvan mondom ha ennyire akarja elmegyek, úgyis tesóm is elmegy. De nem ment el, és én is eléggé szarul lettem később a fáradtságtól.

Tehát most eljöttem suliba, de igazolatlanom lesz a 0. óra + kapom a szar jegyet és nem sikerült pihennem és a jó programról is lemaradtam...

Most igazából már sétálok haza, de most lesz egy fél nap igazolatlanom és otthon leszek egyedül...

És a nap folyamán csak idegesít hogy egyre szarabb minden.

Nektek is volt ilyesmi érzésetek?


2023. márc. 29. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Kicsit félreérthető, de én tesómtól független is otthon akartam maradni, de így meg mégjobban.

Amúgy meg az a mondanivalója az egésznek hogy folyamatosan kiszúrtam magammal.


Most igazolatlanom is lesz( 0.1. óra), tz egyesem is megkaptam, pihenni sem tudtam, és a jó dolgokról is lemaradtam.

És annyi lett volna a dolgom hogy simán nem indulok el...

2023. márc. 29. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Rúgjál be, mint a normális emberek.
2023. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

A napod ott rontottad el, hogy

- nem készültél

- késtél

- azt nézted, hogy lehetne kibújni egy olyan feladat alól, amit úgyis muszáj megcsinálni


Igen, suliban én is volt, hogy otthon maradtam csak úgy pár napot (szüleim engedték, közel kitűnő voltam), de most eszembe sem jut beteget jelenteni, csak mert nincs kedvem dolgozni, sőt, elégedettséggel tölt el, hogy legalább a minimumot teljesítettem aznap.

2023. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reset gomb
febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!