Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érne meg szamotokra egy...

Mit érne meg szamotokra egy saját gyerek ha amúgy full esélytelenek vagytok rá? Szerintetek jól döntöttem annak idelyen ?

Figyelt kérdés

5 éve ezzen gondolkodom.

Amúgy full magamnak való antiszociális ember vagyok egyedül kéne élnem egy zartkertben és full boldog lennék.

Viszont akor sose lett volna családom és gyerekem

Ez lett volna a sorsom de felazadtam😀


adódott egy lehetőség és tudtam hogy pár évnél tovább úgyse fogjuk bírni anyjaval tudtam hogy anyuka nem alkalmas anyának de mégis belevagtam azért mert amúgy sose lett volna gyerekem .

Ez mindent megvaltoztatott életemben óriási nehézség de egyben sokat fejlődtem és már nem vagyok akkora bena mint előtte. Legalábbis az emberek és én magam már nem tekintem magam annak sokkal nyugodtabb vagyok .


De egyben az elethelyzetem kilátástalan és röghoz vagyok kötve.

Asszonyom sincs már csak a gyerek .

Dolgozom de amit keresem el is koltom,nem ehezunk sőt ide oda elmegyunk éljük a családi életünk de úgy ennyi. stagnál az életem de van gyerekem szerintem megerte mindent bealdozni de 5 éve ezen gondolkodom.


Nektek mit érne meg egy saját gyerek?



2023. márc. 29. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát azé 10 milla az 10 milla,több esélyem úgyse lett volna ennyi pénzre.



Egy választó polgár.

2023. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ez még az előtt volt én nem kaptam semmit csak a munka melletti gyedet ami akor 70% + volt ( most azthiszem mar 100%+)


Fel éves koratol kaptam 2 éves koráig ez az egy dolog plusz az adoviszaterites tavaly ami sokat számított


Az adokedvezmeny vagy csp csak jelképes.

2023. márc. 29. 19:53
 3/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, bennem egy szemérnyi anyai ösztön/szeretet sincs, de ezt legalább betudom vallani. Így nekem nem kellett volna gyerek, elhiszem hogy gyerek mellett nem tud olyan izgalmas lenni az életed, és pénzbe is kerül. Viszont szereted a gyereked? Szerintem ez a legfontosabb kérdés, de ha semleges vagy viszonylag, akkor ez még később változhat. Szerintem ért ez annyit ha az elején tudtad hogy tőle szeretnél gyereket, még ha el is hagy. Meg egyszerre nem is, mert ezen gondolkodsz. Viszont tök mindegy hogy jól tetted vagy se, már a múlt nem változik, így ahelyett hogy azt nézzed milyen lehetet volna a múlt, azt nézd milyen lehet vele a jövő. Ő se fog mindig kicsi maradni, mikor felnő akkor ugyanúgy szabadabb leszel. Emelett ne érezd magad szarrul ha meg is bántad, meglepődnél mennyi szülő gondolkodik ugyanígy.
2023. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1# de hidd el nem sajnálnád a 10 milliót se ha tudnád mivel jár egy gyerek.evekig nem alszol rendesen.

Meg ott is nehéz ahol minden adott .

Ott meg ahol minden csak rogtonzes meg nehezebb

2023. márc. 29. 19:57
 5/21 A kérdező kommentje:

3# megbanni nem bántam meg.akor egy remete lennék egy zartkerben egy darabig jó lenne de evtizedekig?

Végső soron az is rossz lenne .


Szeretem a gyereket csak ez rengeteg monoton munkával jár.

15 órakor elhozom ovibol játszokvele jó idő van kiviszem játszani húzzom az időt kreatívan 6 ig aztán tv, telefonjátek és fürdetés ettetes mese és alvás.

Aztán újra és újra és újra


Munkám is ilyen ciklikus 2 óránként ismétlődő munkafolyamat

Nézegetem az órát már olyan pontosan tudok mindent mit mikor kell hogy minden jó legyen mint egy oramu otthon is melóban is.

Könnyebb lenne ha lenne értelme de felrerakni nemtud az ember .


Egyetlen értelme ahogy mondod az hogy nő a gyerek okosabb minél nagyobb annál könnyebb vele leszamitva ha ő valamit akár te meg nem .vitatkozni nehezebb viszont a többi könnyebb.

2023. márc. 29. 20:12
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarok gyereket, semmit nem érne.
2023. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6# atol függ mi az érték számodra.

Nekem azért más mert igyse úgyse lennék boldog viszont cél nélkül rosszabb szenvedni .ha van egy cél az rengeteg erőt ad .

2023. márc. 29. 20:47
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan. Nekem a gyerek nem cél.
2023. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

Telefonjáték és TV, meg ilyeneket ki kéne iktatni. Néha egy nagyobb mese, de mint ritka speckó esemény. Amiket leírtál, annak kéne lennie a tömör gyönyörnek. Menni vele, és otthon is vele lenni. Úgy írod ezeket, mintha a rutin, ahogy nevezed, rossz lenne, közben pedig a gyermekeddel lehetsz!

Nálam fordítva van, eddig voltam a gyermekkel, míg az anyja igazából csak elvolt magába, meg a mi szivatásunkba. Az mennyei volt. Elhoztam oviból, mentünk nem csak játszóra, ezer évig sétálni, boltba, mindent együtt csináltunk. Ő kente a saját kenyerét, én folyamatosan vele voltam, vigyáztam. Ez az az idő, amit majd később a legszebbeknek kéne majd nevezz visszaemlékezve. Ne csináld már, hogy ilyen silány érzést ad, ha rá gondolsz, hogy 15- fektetésig ugyanaz van. Csak sodródj az áramlattal, a gyermekeddel, és bulizzatok.

2023. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Metionin ***** válasza:
78%
Nincs az az isten, hogy gyereket vállaljak. Valóban kellenek célok az életben, vannak is, csak gyerek nincs közte. Vagyis végülis az is cél, hogy ne legyen gyerekem.
2023. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!