Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akadályoztatok meg már kegyele...

Akadályoztatok meg már kegyeletsértést temetőben?

Figyelt kérdés
Példának okáért láttál valakit gyertyákat lopni sírokról, esetleg kővel dobált valaki egy sírt, vagy nevetett és tapsolt egy temetés alatt, stb.

2023. márc. 30. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam ilyet még sosem.

Egy nőt tudok a faluba, aki vitt már haza viràgot, koszorúkat és kirakta az udvarán. De, ő zizi, nem is szól neki ezért senki.

2023. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Bár nem is járok temetőbe, csak néha hallom, hogy xy panaszkodik, hogy már megint ellopták a rokona sírjáról a cuccokat.
2023. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én igen. Kint voltam az egyik barátnőmmel az apám sírjánál, és láttuk, hogy egy idős néni az egyik sírról elviszi a virágokat. Rászóltunk, hogy azonnal tegye vissza, azt mondta, hogy a halott férjének viszi. Ez rendben is volna, de ne lopja el más sírról, hanem vegyen ő is pénzért, ahogy más is.
2023. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt olyankor csinálják, amikor nem látja senki.
2023. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Akkor nem mindenki óvatos. Mert mi láttuk, mint írtam. 3-as voltam.
2023. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk a hegyoldalban van a temető, ráadásul a szertartás alatt esett az eső is.

Amikor megindult a gyászmenet a sírhoz, a kövér anyósom a tűsarkú cipőjében megpróbálta beelőzni a sort de megcsúszott az esős-agyagos talajon és sikongatva leszánkázott az egyik alsó sírkőig.

Senki sem tudta visszatartani a röhögését.

Ezt a "kegyeletsértést" nem lehetett megakadályozni, főleg úgy, hogy a sor legelején, a pap röhögött a legjobban.

2023. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisvárosban élek, ahol köztudott, hogy egy hajléktalan nő a temető wc-ben él, és gyakran alszik a sírokon is.
2023. jún. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

7


Ez nálam még nem éppen kegyeletsértés kategória, ha nem rongál, nem lop, bár aggályos.

2023. jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
A síron dugnék Ucámmal.
ápr. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A temető wc-ben szeretkezés annak számít?
ápr. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!