Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Börtönben az elítélteknek...

Börtönben az elítélteknek gyakran van Internet hozzáférésük? Használhatnak mobil telefont?

Figyelt kérdés

Leírom, miért kérdezem. A társkeresőkön panaszkodnak a nők a következőre:


Sok levelet kapnak férfiaktól, ismerkednek velük, leveleznek. Majd, amikor találkozni kell, ezek a férfiak eltűnnek. Vagy megbeszélnek egy találkozót, a nő elmegy, ott szobrozik, vár... és nem jön el senki.


Egy börtönőr mesélte, hogy a börtönben látja, sok elítélt beregisztrál társkeresőkbe és/vagy szexpartner keresőkbe.

Így ütik el az időt. Udvarolnak a hölgyeknek, de természetesen nem tudnak elmenni a randira.


Nekem például a férfiak gyakran küldenek olyan képet magukról, amelyiken látszik a kezük. Az ujjakra betűk vannak tetoválva. Ezt tudomásom szerint a börtönben csinálják, az ilyen tetoválásokat.

Néha váratlanul küldenek intim képet (rendes társkereső!), mutogatják magukat. A péniszükbe, bőr alatt be vannak építve valamilyen golyók...

Olvastam, hogy ezt egymásnak csinálják a börtönben. Nem engedélyezett dolog a gyakori fertőzések miatt, mégis megcsinálják.

Erről is lehet tudni, hogy bűnöző az illető, aki írt.


Valóban tudnak internetezni ilyen sokat a börtönben?



2023. ápr. 9. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Hivatalosan nem lehet internet hozzá férésük a raboknak a börtönben. De van hogy be csempésznek olyan mobil telefont amelyen van internet előfizetés. Ha a börtön őrök erre rá jönnek, akkor el kell kobozniuk az internetre képes mobil telefont. És az plus éveket jelentenek. A tetoválás meg nem feltétlen, jelenti azt hogy valaki börtönben van. Nekem is van tetoválásom, és soha nem voltam börtönben, és el ítélt sem vagyok!
2023. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-es: Milyen forrásokból tudod ezeket az információkat? Ismered a jogszabályokat?


Egyértelmű, hogy csak feltételezéseket írsz! Ez abból is kiderül, hogy azt írod, ha becsempésznek mobil telefont az plusz éveket jelent.

Dehogy kapnak több éves börtön büntetést egy becsempészett telefon miatt! Ez csak az amerikai filmekben van!


Neked is az ujjaidon vannak tetoválások? Betűk, amelyek átlagos embernek nem értelmezhetőek, de a raboknak jelentenek valamit?


Ilyen tetoválásod van? Mert erről írtam! Nem másról!


Nem egy pillangóról a seggeden!

2023. ápr. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!