Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányoknak miből...

A mai fiatal lányoknak miből van ennyi pénzük?

Figyelt kérdés

27/N vagyok, két diplomával, és alig találok olyan munkát, amivel ne stresszelném halálra magamat és jól is keresek.

A baráti körömben a nők szintén így vannak, sokszor vagy nagyon nehezen találnak munkát, vagy pedig a sok munka ellenére annyit keresnek, hogy néha szükségük van otthonról anyagi támogatásra.


Viszont rengeteget látom, hogy az instagrammon (és itt most nem a celebekre gondolok) rengeteg nő utazik, mindig új ruhákba jár, minden hónapban műköröm, fodrász, műszempilla, kozmetikus, ajakfeltöltés, stb., hetente ivászat, cigi...

Nem konkrétan rájuk vagyok irigy, csak érdekel, hogy mit szúrtam el az életemben.

Tehát ez nem egy provokatív poszt akar lenni, hanem inkább ötletelés, vagy az, hogy aki ilyen életmódot él, hogyan oldja meg?


Nekem konkrétan már be van osztva, hogy mennyit költhetek egy héten kávézni, szórakozni, mennyi a bérlet, stb, és nem ereszthetem el magamat.


Nem hiszem, hogy mindenkit a sugar daddy pénzel meg az Onlyfans, tényleg érdekel, hogy mit dolgoznak, amiből ennyi mindenre telik.


Gondolkodtam már azon, hogy az influencerkedés?


2023. ápr. 9. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
66%
Rosszlanyok.hu
2023. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Szülőktől is kaphatják a lóvét...
2023. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
pl: nincsen saját lakásuk és mindent hitelre vesznek. Sokszor hazudnak is a képeken. Fizetés után egyből készülnek a fotók, de hó végén még nincs mit enni.
2023. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Car a baráti köröd, érdekes, én egyetlen ilyet sem ismerek, aki nem dolgozik, és mellette havi 500 a kiadása az insta profilja szerint.
2023. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Én az Onlyra tippelek.Az nagyon "menő" manapság.Hogy mit dolgoznak?Semmit!A koppanás majd 30-40 körül jön nekik.
2023. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%
Hol élsz, milyen diploma? Milyen nyelveken beszélsz?
2023. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Én már 40 felett vagyok. Egészségi állapotom miatt 4 órában dolgozom, illetve mellékállásban délután. Több gyógyszert is szednem kell. Fodrász, kozmetikus (csak szempilla és szemöldökfestés, valamint bajuszgyanta), manikűr és pedikűr, ami rendszeres. Sokat fogytam, tehát fokozatosan cserélem le a ruháimat. 4 év után idén nyáron végre ismét tengerparton fogok nyaralni. DE: cigire és bulizásra nem költök, minimális alkoholt iszom alkalmanként.
2023. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Lazy Lover ***** válasza:
55%
gazdag szülők adják nekik a pénzt vagy qrwák vagy külföldön mosogat vagy kamú gazdag
2023. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Én a tiktokon élő közvetítéseknél látok ilyen lányokat, szinte mindenük megvan, röhögcsélnek,bandázni járnak péntekenként szórakozóhelyekre. Előtte csinálnak 1-2 órás lájvot hogy hogy készülnek a bulira, és mutatják mennyi sminkes cuccuk van, méregdrága parfümeik, ruháik, stb. Az első tippem, ami a legtávolabb állhat a valóságtól, hogy dolgozni járnak a nyári szünetekben. Második, hogy a szüleiktől kapnak pénzt, ami szerintem a legelterjedtebb. Lehet köztük influencer, OF-es is, sőt olyan is, akinek tehetős párja van, de ők nagyon kevesen vannak.
2023. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt rengeteget számít a családi háttér, hiszen akinek tehetős szülei vannak, az nagyon sok előnnyel bír az életben (az, hogy ezt ki és hogyan használja fel, az már egy másik kérdés). Aztán arról már szó se essék, amikor valakinek a családja olyan protekcióval bír, amivel akár meg nem érdemelt módon is jó állást intéznek a szülők a gyermeküknek csak mert ismerik a megfelelő embereket.

Másodrészt vannak a média és valódi prostituáltak. Anélkül, hogy bárkivel szemben lenéző akarnék lenni, előbbibe tartoznak (szerintem) a tiktokos "influenszerek", akik különböző márkák hirdetéséből élnek meg elsősorban, míg utóbbiba például a már említett onlyfans-os lányok tartoznak. Tudom, hogy általánosítok, de ők többnyire nem is szoktak bármilyen értelmesebb témában posztolni (lásd az általad is írt műkörmöt, ivászatot és társaikat).

Harmadrészt vannak, akik egyszerre szerencsések és céltudatosak, vagyis tisztességes módon kiépítenek maguknak egy karriert és egy életet. Akik rengeteget tanultak, dolgoztak és tettek azért, hogy kényelmesen élhessenek. Ehhez pedig néha még a szerencse is asszisztált. Én idesorolnám magamat, mert anélkül, hogy részletezzem, elég jól megélek.


Nem érdemes a közösségi oldalak alapján ítélni, hiszen azok sosem mutatják a teljes valóságot. Mindenki csak a szépet és az irigylésméltót teszi közszemlére.

25/N

2023. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!