Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki keveredett már verekedésbe...

Aki keveredett már verekedésbe, vagy ismerős rokon, mi lett a végkimenetel?

Figyelt kérdés
Mi lett a jogi következmény?

2023. ápr. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

a homár "testvéremre" hívtam rá egyszer a rendört, mert ő ugy gondolta hogy mikor félálomban az ágyon ülök akkor beront és elkezd ütni.


testi sértés miatt birósági ügy lett belőle

2023. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyit kapott?
2023. ápr. 19. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évpróbára bocsájtást

Vagyis semmit

De egy kis megaláztatás azért volt a rendörségen, kihalgatás, rabosítás stb...

Ugy hogy nem bánom hogy feljelentettem.

Igazából 1-2 hónap elzárás lett volna igazságosabb, akkor a sitten megmutathatta volna mennyire kemény gyerek is ő:)

2023. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszolt egy cigánycsaj en meg visszamondtam neki ugyanazt. Erre neki állt tépni a hajam. Bementem a helyre es szóltam a cigánysrácoknak akik viszont bevédtek.

Eltelt 10 év. Most meg a szomszedom egy ugyanilyen állat ciganycsaj.az is meg akar tépni, de mióta tudja hogy olyan barátom van aki helyböl agyonverné, csak azota hallgat és nem k.rváz le üvöltve, ahogy szokott.


Rendörök minden esetben kiröhögnék az egészet.

2023. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Anyamnak eltorte a farcsontjat egy masik nyugdijas koru no. Arcon is utotte okollel.

6 hetig alig tudott felkeni az agybol anyam.

A rendorok kinottek es birosagi ugy lett belole. A tamado no csak az ifazsagugyi orvos szakedto 45 ezer forintos dijat kellett,h kifizesse. Semmi mas bortonbuntetest nem kapott! Ezekszerint egy jo ugyvedje lehetett.


Egyetlen filler karteritest nem kapott anyam.


! Helyszin Budapest 13. kerulet Lipotvaros.

Gratulalunk a rendorsegnek es igazsagazolgaltatasnak.

2023. ápr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!