Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz helyzetben vagyok és tanácstalan vagyok hogy mit csináljak mit kezdjek magammal és az életemmel. Az a helyzet hogy van egy párom akivel nagyon szeretjük egymást de sajnos messze lakunk egymástól és ezáltal távkapcsolatban vagyunk és a helyzet az hogy nincs lehetőségünk normálisan összeköltözni meg együtt lenni mert ő ott dolgozik közvetlenül ahol lakik és én is ott dolgozom a közelben ahol én lakom és ugye mind a ketten még szülőknél lakunk és ugye anyámmal már nem túl jó a helyzet mert anyámnak a hangulatingadozásait nagyon nehéz elviselni és most jelenleg lakásfelújítás van itthon Anyukámnál és ideiglenesen apukámnál lakom De itt meg nem engedik hogy ide jöjjön a párom Tehát nekem kell a páromhoz mennem amikor találkozni akarunk vagy amikor meg tudjuk oldani Viszont az albérlet lehetősége fennáll és keresgélek is albérleteket de nem igazán találok jó albérletet mert ami jól néznek ki Meg Ideális lenne az nagyon drága ami meg viszonylag tűrhető árban van az meg vagy pici vagy olyan feltételek vannak benne ami miatt nem lenne túl kényelmes lakni benne és ezért Tanácstalan vagyok hogy mit kezdjek magammal és az életemmel és szeretnék tanácsokat kérni hogy ebben a helyzetben ki mit tenne a helyemben Sajnos saját lakása nincs pénzünk albérletet meg nagyon nehéz találni És nagyon Tanácstalan vagyok és még soha nem csináltam ilyet és emiatt is bajban vagyok meg bizonytalan vagyok mert én próbálkozom De nem sikerül jókat találni Mert vagy drágák vagy pedig picik vagy pedig olyan feltételek vagy kompromisszumok vannak a lakásban amik miatt kényelmetlen lenne a lakhatás

Nagyon el vagyok keseredve És ez a jó zavarodva és Tanácstalan vagyok



2023. ápr. 21. 22:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni a legvégére hogy nagyon össze vagyok zavarodva és Tanácstalan vagyok csak az autokorrekt átjavította a telefonomon
2023. ápr. 21. 22:04
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Először is...most hétvége van, ne stresszelj, igyál valamit...kicsit lazíts..hallgass zenét, játszál..nem kell túl aggódni, majd később adódik minden. Nyugi.
2023. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt nem is mondtam hogy én 12 órába dolgozom nappal éjszaka hétvégén attól függ hogy vagyok beosztva, a párom meg hétfőtől péntekig van 8 órában a munkahelyén
2023. ápr. 21. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Az irasodbol itelve eleg fiatalnak tunsz.. Miota vagytok egyutt? Ha nincs eleg penz akkor nemigazan van megoldas.
2023. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok és 5 éve vagyunk együtt es mi d a ketten dolgozunk
2023. ápr. 22. 05:41
 6/11 A kérdező kommentje:
Mind a ketten dolgozunk
2023. ápr. 22. 05:41
 7/11 A kérdező kommentje:
És sajnos így azt sem tudom hogy fogom tudni elérni hogy gyerekem legyen és boldogan éljünk a párommal vagy legalább össze tudjunk költözni
2023. ápr. 22. 05:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ember, 28 éves vagy és van egy 5 éves párkapcsolatod, mi a fenére vársz az összeköltözéssel? Ezek, amiket írtál, konkrétan csak kifogások. Oké, valószínűleg kell kötnöd valami kompromisszumot az albérlettel kapcsolatban és nem álmaid lakása lesz a tied egyből, de nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne találnál egy normálisat sem. Pláne hogy mindketten dolgoztok, szóval még ha annyira nem is kerestek jól, valahogy biztos kijönnétek belőle, mint ahogy ezt mások is teszik. És igen, lehet, hogy egyikőtöknek fel kell adni a munkáját ha közös jövőt akartok, de hát egy kapcsolat időnként áldozatokkal jár, anélkül sehová nem fog ez így haladni, ami annyira nem ideális közel 30 évesen. (Kivéve, ha nektek ez a szituáció így jó, de az írásodból nem ez jön le.) Amit még kihagytál az az, hogy a párod hogy áll ehhez az egészhez? Mármint érted, ha veled képzeli el a jövőjét, akkor segíthetne albérletet keresni például...

Szóval szerintem vagy nem is akarsz igazán elköltözni mert jól elvagy belesüppedve ebbe a helyzetbe, vagy össze kéne szedned magad, hiszen az írásból neked is az jött le hogy maximum 20 éves lehetsz, úgy tűnik, mintha csak az égi csodát várnád, de te magad semmit sem tennél azért, hogy haladj az életben.

2023. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja annyival változott a helyzet hogy szakítottunk a sráccal szóval ennek tükrében ki mit tenne ebben a helyzetben?
2023. ápr. 24. 19:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ehh... kamukérdés, csak szórakozol. Kaptál értelmes válaszokat, ha komoly lenne akkor vmit reagáltál volna a #8-asra
2023. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!