Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki úgy érzi (meg mások is...

Aki úgy érzi (meg mások is úgy látják rajta) hogy kezd nagyon súlyos mentális állapotba kerülni, annak érdemes egy pszichiátert felkeresnie?

Figyelt kérdés
Ha pszichológusnál járt már de túl kevés volt, nem lett jobban mentálisan, nem javított semmin
2023. ápr. 24. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A volt főnökömnek könyörögtem, hogy menjen, meg nem csak én, hanem még rajtam kívül is-esze ágába nem volt. Még az édesanyjénakis könyörögtünk.. Szerintem menthetetlen már sajnos.
2023. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. De ezt akár a pszichológussal is megbeszélheti, hogy úgy érzi, hogy nem elég a terápia, gyógyszer is kell.

Vagy esetleg másfajta terápia.

2023. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen kész vagyok mentálisan, viszont az én bajomon sajnos nem tud segíteni pszichológus/pszichiáter.
2023. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem #3, de azért még erőltetem kicsit, hátha...
2023. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pszichológussal egyeztetném, hátha még megfelelő szakembert is tud ajánlani. Egyébként a legjobb a pszichológus + pszichiáter kombinált kezelés, ha tényleg kell a pszichiáter is.
2023. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a kemiai reakciokban, gyogyszerekben hiszek.
2023. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!