Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a szokás, viselkedés,...

Mi az a szokás, viselkedés, érdeklődés, ami benned volt fiatal korodban, viszont ha ma tudnák a barátaid vagy a párod, akkor másképp néznének rád?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanokra, hogy beteges felnőttfilm kategória, furcsa keresések az interneten, gusztustalan szokások a négy fal között, tehát minden, amire úgy néznének, hogy az ijedősebbek talán el is kerülnének. Leginkább arra gondolok, ami 15-20 korod között történt.
2023. máj. 4. 22:30
 1/6 anonim válasza:
100%
nincsenek se barátaim se párom tehát mindegy
2023. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban. Viszont ettől függetlenül érdekelne.
2023. máj. 4. 22:36
 3/6 anonim válasza:
beteges felnőttfilm kategória,gusztustalan szokások a négy fal között
2023. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem mondtál sokat
2023. máj. 4. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

-Az orrtúrásról nagyon későn, 15 évesen szoktam le. Persze, nyílvánosan nem csináltam, de szokásom volt.

-Ijjesztően sokáig voltak képzeletbeli barátaim, gondolatban társalogtam velük, történeteket találtam ki, hasonlók. Nem volt semmi társaságom tinikoromban, így pótoltam az ürt. Tisztában voltam vele hogy a képzeletem szüleményei persze. Olyan 18-19 évesen szoktam le erről, mondjuk azóta is csak netes barátaim vannak.

-A képzeletbeli barátok apropóján, szokásom hogy lefekvésnél egy párnát ölelek, és azt képzelem hogy van velem valaki akivel együtt alszunk. Sosem konkrét személy, csak megnyugtat a tudat hogy nem vagyok egyedül. Ezt mondjuk a mái napig csinálom, de nem mondtam még el senkinek.

Az első példa inkább ciki, az utolsó kettő pedig elég zavarbaejtő, és szánalomraméltó benyomást keltenek, szóval értelemszerüen nem is nagyon reklámozom. Szerintem mindenkinek vannak ilyen kissebb/nagyobb dolgai amit mások furcsának gondolhatnak, de kevesen vannak akik extrém mértékig elmennek.

2023. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Tudják milyen voltam. A barátaim ismernek 15 éves koromból. Máshogy néznek rám, mert mások vagyunk.
2023. máj. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!