Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért látok ennyi túlsúlyos...

Miért látok ennyi túlsúlyos embert mindenhol?

Figyelt kérdés
Meg fiatalok is kb. ilyen 150 kilósak meg nem férnek el sehol ma is voltam a városba és majdnem osszenyomtak de a legtöbb ilyen fiatal lány

2023. máj. 7. 16:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Az egészséges életmód nem kényelmes és nagyon drága.
2023. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon vékonyak a fiatalok.
2023. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

A kérdésedben leírt állítás nem igaz, téves a kiindulási feltételezésed!

Vannak kövér emberek, de a többség közel sem az, 150 kg-os embert nem igazán láttam még, a fiatal lányok többsége meg egyáltalán nem kövér vagy túlsúlyos, legfeljebb nem deszkavékony.

2023. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%
A nehéz társadalmi körülményekből eredő stressz felelős az ilyen esetek szaporodásáért.
2023. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%

Mert az emberek negyede elhízott (BMI 30-nál több) Magyarországon.

[link]

2023. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%

A fiataloknál az extrém túlsúly nem alakulhat ki erős genetikai hajlam nélkül, de szerencsére az ilyen eset kevés. Talán már az van, hogy jobban fel tudják vállalni ezt a testi problémájukat a nyilvánosság előtt.


Az előbb említett stresszfaktor csak könnyű elhízáshoz vezethet egy hibátlan genetikájú embernél - így értettem az előző válaszomat.

2023. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Mert direkt figyeled, vagy pl covid óta is lehet,hogy jobban hozzászoktak, hogy otthon ülnek. Meg még mostanában hideg szelek is szoktak fújni; borongós idő nem túl szívderítő. Amikor süt a nap, olyankor már jó, de ha pl hirtelen beborul; szal csomó ideig didergős volt ez az év eddig. Tehát április végén, amikor egyszer sétáltam, volt rajtam dzseki. Amikor indultam, lehúzott cipzárral nem tom már, hogy pont jó volt, vagy, akár egy leheletnyivel pont melegebb is; mint kellett. Viszont olyan hirtelen be tudott borulni ,hogy 2 perccel később mint mikor elindultam amikor jó volt; pár másodperc alatt beborult,ahogy haladtam, és nem telt el sok idő az induláshoz képest sem; és már felhúzott cipzárral is fáztam.
2023. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%

*Ja és normális hőfokból indultam otthonról.

Tehát nem az, hogy pl fel voltam hevülve, vagy ilyesmi és akkor azért lett volna.


De legyen inkább amúgy 5 perc, de akkoris, tehát, most nem az alényeg, hanem, hogy 1-2 másodperc alatt beborult, és hirtelen éles váltás volt; hogy addig lehúzott cipzárral tök jó volt; utána meg hirtelen már felhúzott cipzárral is fáztam;

de már haladtam egy ideje.

2023. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha itt soknak találod, látogass el Amerikába!:)
2023. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

*Vagy pl depressziós minden miatt; pl ritkán jut csokihoz/csipszhez, de olyankor mindent összefal, és akkor gyorsan fölmegy rá pár kiló; aztán lehet, hogy tökre így ingázik neki.


Meg pl az is befolyásolhatja talán valamennyire a kinézetét; hogy éppen evett előtte. Ha meg csajt látsz, akkor lehet, hogy babát /babákat is vár; tehát az is lehet még akár.


Vagy pl pajzmirigyprobléma.

Azt hallottam,hogy az amúgy az önértékeléssel függ össze.

2023. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!