Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura lenne megkérdezni valakit...

Fura lenne megkérdezni valakitől akire felnézek, hogy hogyan fogadta el önmagát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez így hülyén hangzik, de eléggé szenvedek most ezzel a témával és mindenért kritizálom önmagam és van ez a személy akire felnézek. Ma azon gondolkodtam, hogy megkérdezem hogy hogyan csinálja ezt az egészet. Magabiztos, ügyes, összeszedett és ha éppen nem borzasztóan fáradt a munkától akkor boldognak is tűnik. Ez mind szép és jó de nem akarok bunkó lenni, vagy bármi "rosszat" mondani neki. Nem látom sokat, heti 1x és gondoltam írok neki egy üzenetet. Véleményezzétek kérlek ezt az egészet, és szóljatok ha ezt nagyon nem kéne megkérdezzem.

2023. máj. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Úgy kérdezd meg, hogy hogyan csinálja azt, hogy mindig ilyen kiegyensúlyozott?

Ne úgy, hogy hogy fogadja el magát, mert félre értheti.

2023. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az van, hogy aki gyerekként el volt fogadva annak ami, illetve a felnövése során nem lett túlterhelve, a nehézségek feldolgozásához elegendő segítséget kapott, annál nincs olyan, hogy "nem fogadom el magam".


A "nem fogadom el magam" jelentheti azt is, hogy te nem voltál elfogadva és szeretve, és ezt az utálatot magadba építetted.


A tekintély személyednek meg lehet soha nem kellett ilyen problémákkal mélyen megküzdenie, ezért lehet nem is értené meg mélységében, hogy miről beszélsz.


https://www.youtube.com/playlist?list=PLqlCwX74jmVLxKCpwq1zV..

2023. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez magatol jon, nem dontes kerdese. Altalaba sikereket elerve eltunik az onbizalomhiany.. azon kell dolgozni
2023. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert, egy laba van, pupos, mit kellett elfogadnia?
2023. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!