Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Perverz alak a metrón, mit...

Perverz alak a metrón, mit csináltatok volna a helyemben? (23/n)

Figyelt kérdés

Mentem haza ma munkából csúcsidőben metróval és hát szokás szerint eléggé tele volt. Középen álltam a kapaszkodónál mikor felszállt egy amúgy aránylag jól szituált pasi, és hát olyan elég egyértelműen végigmért a tekintetével. Mögöttem volt egy kis rés, oda befurakodott és amikor egy későbbi megállónál picikét el kellett forduljak oldalra hogy le tudjanak szállni mások akkor vettem észre hogy hát nem tudok szebben fogalmazni de áll neki és a telefonjával szerintem a fenekemet fotózta. Mert ahogy találkozott a tekintetünk elmosolyodott, én ettől nagyon megijedtem, hogy nehogy kövessen vagy ilyesmi, még a gyomrom is görcsölni kezdett. Amikor szellősebb lett a járat akkor elsétáltam a végébe és amint leszálltam szedtem a lépteim. De hát ijesztő volt...


Még csak az öltözékem se volt annyira kihívó, egy fehér hosszú farmerben voltam, piros toppal.



2023. máj. 25. 19:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
13%
Semmit. Ismerem? Nem. Akkor kit érdekel. Tudod hány ember fotózott már le életedben, amiről fogalmad sincs? Nalátod. Szívesen.
2023. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
15%
Csinált valami olyat, ami nem törvényes?
2023. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
18%
Semmit.
2023. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
17%
A perverz valami mást jelent.
2023. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Kár, hogy nem voltak ott úriemberek, akik tanítottak volna egy kis jómodort a delikvensnek.
2023. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%

Velem régebben szoktak ilyenek megesni, amikor még eljárogattam bulizni, és sok férfinek ez egyet jelent azzal hogy oda is lehet jönni hozzám degeneráltkodni. Egy dolgot csináltam mindig is: MINDENKI figyelmét az adott férfira irányítottam. A lehető leghangosabban számon kéred hogy "már bocs, de mit bámulsz folyamatosan? jézusum, neked áll a farkad is? mi van, ha felszáll egy gyerek? undorító féreg"


Ez persze proli dolognak tűnhet (lehet tényleg az is, kit érdekel?) de az ilyeneket nyilvánosan meg kell alázni, hogy elvedd a kedvét, hiszen ezeknek pont az az élvezet hogy látják hogy kellemetlenül érzed magad, és nem tudod hogy mit csinálj. Ez a félénk viselkedés a fétisük. Az viszont már baromira nem buli nekik, ha ők vannak mindenki figyelme középpontjában.

2023. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos semmit nem tudsz tenni az ilyenekkel szemben, mert konkrétan nem tett semmit. Hogy fényképezett-e, abban te sem vagy biztos.

Én is hányingert kapok az ilyenektől.

2023. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%

Viszont a 6-os ötlete nem rossz. Máskor szólj az ilyenekhez jó hangosan.


7 voltam

2023. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
31%
Valaki magyarázza már el nekem, mitől perverz a pasi. Attól, hogy megnéz egy nőt? A kérdező nem perverz? Ő is megnézte a pasit, ráadásul az is feltűnt neki, hogy áll a farka. Az hogy lehet? Minek nézegeti, ha szerinte perverz?
2023. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
35%

Tehát:

1: Vonzó nőként észrevetted, hogy valaki a fenekedet fotózta.

2: Állt a farka. Te mit is néztél rajta? Ezek szerint te is nézted, vizsgáltad. Ráadásul ez sokszor megtörténik egy férfivel egy nap. Nagyon sokszor. Ilyen a biológia.

2: Rád is mosolygott... mik vannak... :D

2023. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!