Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi idegesitő azon ha az eladó...

Mi idegesitő azon ha az eladó nem mosolyog?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 25. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mit mosolyogjon minimálbérért?
2023. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen hihetetlen, nincs mindenkinek Facebook fiókja.
2023. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
mit kéne néznem? Nekem egy rendőrségi intézkedés ami lövöldözésbe torkollott videó jött ki
2023. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaza van.
2023. máj. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem mindenki azt erősíti fel magában, amiben ő maga is van. Ha rossz a kedved, szar a világ, arra fókuszálsz, így más is szar lesz. Nincs kedve mosolyogni, mert nincs miért. Én nem csinálok ügyet ebből. Lehet azért mert én magam eladó vagyok. Pár kérdésnél leírtam már, hogy aki még nem volt eladó, az nem lát bele. Nagyon kevés pénz, a bele ki van hajtva az embernek. Egyszerre eladó, informátor, szakértő, lexikon, takarító, raktáros, kasszás, minden akcióval legyen képben, árazzon, reklamációt kezeljen. Hová fér bele az idejébe a mosoly?

Én meg mondjuk nagyon mosolygok, már a mosolyomat is meg akarták venni párszor.

2023. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 És pszichológus is sok helyen...:)
2023. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!