Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok, akik nem buliznak:...

Fiatalok, akik nem buliznak: nem érzitek azt, hogy kihagytok feledhetetlen, fiatalos dolgokat és hogy sokkal sivárabb az életetek azáltal, hogy nem jártok bulizni? Bulizni csak fiatalon lehet, élni kell, amíg az ember nem harminchoz közelít.

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak buliból áll az élet, és lehet nekik mást jelent a buli, mint neked.
2023. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2023. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem, 22 éves vagyok, bár megvan a magam szórakozása. Viszont, én már voltam egy-két Buli-n, régebben. De megmondom őszintén, nem érzek igényt rá. Valahogy, az alkohol megivása, majd Róka koma eljövetele, nem igazán szívelt dolog általam.


"Fiatal-Felnőtt" A kettő között, nem nagyon látok különbséget, a különbség, más.

2023. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
miért is nem lehet 30-on túl bulizni?
2023. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem érzem úgy, hogy kihagyok bármit is. Vagyis igen, kihagyom, hogy én kényelmetlenül érezzem magam. Meg van a saját magam szórakozása, meg van, hogy milyen tevékenység tesz boldoggá, és a bulizás épp annak az ellentetje. Szerintem amúgy az én életem kevésbé sivár azokéhoz képest, akiknek a buli meg a lerészegedés a mindene.
2023. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiatal és sok mindenre tekintek úgy, hogy kimaradt az életemből. A bulizás pont nem ilyen.
2023. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Sok ember miért gondolja azt, hogy csak 2 fajta fiatal létezik? Aki bulizik, vagy aki otthon rohad egész nap.


Én eddig életem során voltam talán 3 buliban, és oké jól éreztem magam de nem vágyom rá, hogy heti szinten menjek. Sőt, képtelen lennék olyan gyakran.

Ettől függetlenül élem az életem, heti 4-5 alkalommal járok edzésre, emellett amatőr szinten voltam horgászversenyeken is, és vannak barátaim is akikkel szoktam találkozni.

Nem érzem, hogy túl sok mindent kihagytam volna bulik nélkül.

2023. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Sose buliztam, sose erdekelt, elmúltam 30 és egy percig sem bánom. Ettől függetlenül van és volt is életem.
2023. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlen a tömör "buli" miatt, mert egy idő után akármit hallgatok megunom és fáj a fejem stb, de úgy alapból nem úgy élek ahogy akarok.

Ez a sok szorongásnak és basztatásnak köszönhető amit kaptam az évek alatt meg egy betegségnek.

2023. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bulizni bármikor lehet annak, akinek erre szüksége van.


Nekem viszont sosem volt. Én a baráti összejöveteleket szeretem.

2023. máj. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!