Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó az embereknek, hogy...

Miért jó az embereknek, hogy az adásvétel közepén köddé válnak?

Figyelt kérdés

Nem egy embert láttam már panaszkodni arra, hogy írtak az eladónak pl jófogáson, és ilyesmi beszélgetés zajlott le:

-jó napot, megvan még a termék?

-jó napot, igen, megvan

-szuper, mikor lehetne megnézni?

És a válasz sosem érkezett meg. Most én is hasonlóan jártam marketplacen, pedig teljességgel azon voltam, hogy megvegyem az adott terméket. Egyszerűen nem értem benne a logikát. Ha nem akarja eladni a terméket, mi az istennek árulja? Ha el akarja adni, akkor miért nem reagál azoknak, akik meg akarják venni?



2023. máj. 28. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Én ugyan eladtamb a termékemet sikeresen (és olcsón). De én is meglepődtem a végén..


A csaj kommunikativ volt végig. Előre utalt is. Végül megkerdezte, el tudnám e fuvarozni neki az árut. Nem kis munka volt házhoz vinni, benzin, cipekedes, stb. (nyilván ez nem volt benne az árban, csupán jófejseg volt szerintem).


A testvére volt ott, ő vette át.


És még annyit sem írt a végén, hogy köszönöm. Hát ilyenkor úgy elszomorodom. Meddig tartott volna, hogy "köszönöm"?

2023. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
A marketplace bugyrai kiszamithatatlanok. En pl csak a mikor lehet megnezni uzenetekre reagalok.
2023. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Minek vitted oda ha nem ebben egyeztetek meg? A koszonet meg libsi armany. Az neki jart mert fizetett.
2023. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
3-as, a környezetedben nem te vagy a legélesebb kés, úgy tűnik... 😂😂😂
2023. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Másnak meg visszaírt, mert már az van kiírva, hogy foglalva. Jó' van akkor. Lehet nekem is valami kigyúrt, sármos huszonéves srácot kéne kiraknom profilképnek (lány vagyok egyébként), akkor visszaírnának ezek a női eladók :D
2023. máj. 29. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!