Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eljön az idő, amikor bottal...

Eljön az idő, amikor bottal járókat is sokan (objektíven) fiatalnak fognak nevezni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hogy érted? Sérülés miatt jártam egy darabig bottal, 26 éves voltam. Senki nem nézett idős embernek a bot miatt.
2023. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ma már egyre idősebb embereket neveznek fiatalnak, lassan egy 70 éves is az lesz?
2023. máj. 29. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Mi köze a kornak ahhoz, hogy bottal jár-e valaki vagy sem?

48 éves vagyok. Térdmütét miatt 6 hónapja bottal járok. Ettöl nem lettem idösebb.

Anyukám 75 éves. Bot nélkül jár. Pedig ö sem lett fiatalabb.

2023. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Be vagytok rúgva, hogy nem sikerül értelmezni a kérdést, vagy 5 évesek vagytok?


Ahogy a kérdésből és a kommentemből lejön, bottal járó = k.idős


Például ma már 40 éves, ráncos, rákdiagnózis előtt álló, élete 2/3-ánál járó embereket neveznek fiatalnak.

2023. máj. 29. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk egy 40 evést még tényleg ne nevezz már öregnek, jobb esetben a fél élete még hátra van.


Egyébként meg sok esetben viszonyítás kérdése, hogy ki fiatal és ki öreg. 30 évesen volt olyan munkahelyem, ahol engem és a velem egyidős kolleganomet úgy hivtak a többiek, hogy a tinik, mert rajtunk kívül mindenki 50 fölött volt. 32 évesen egy OKJ képzésen meg kimondottan öregnek éreztem magam, mert a többiek 18-22 évesek voltak jórészt. De egy 50-60 éves emberre is lehet mondani, hogy ehhez vagy ahhoz még fiatal - pl ahhoz, hogy bottal járjon.

2023. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Értem a kérdést és egyet is értek. Azon vagyok kiakadva, mikor az ilyen 50-60 éves nőkről raknak fel bikinis képeket, hogy xy bomba formában van, vagy soha nem nézett ki ilyen jól stb. Na persze 😄
2023. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Hülyeség az alapfeltevésed, miszerint egyre idősebb embereket hívnak fiatalnak.


Egy 40 éves fiatal ahhoz, hogy rákban haljon meg, de idős ahhoz, hogy elkezdjen szinkronúszni.

2023. máj. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy darabig nott az atlag max eletkor ahogy fejlodott a tudomany, de innentol mar ahhoz mas eszkozok kellenenek. Tudatos eletmoddal es jo genetikaval sokaig fiatalosnak lehet maradni, viszont vannak sokan akik mar 30 evesen oregesek igy eleg valtozo
2023. máj. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért nálam nemcsak fiatal és öreg van, hanem köztes is.

Ok, hogy lehet viszonyítani, de ha am-block fiatalozzák le a 40 évest, akkor éppen nem viszonyítanak.


Szerintem a várható élettartam drasztikusan csökken.

Egyfelől látszik is, másfelől logikus is.

Attól, hogy az emberek egyre több szénhidrátot és zsírt zabálnak, egyre kevesebbet mozognak, mindezt egyre szmogosabb városokban, nem nő az élettartam. Nézd is meg, hányan halnak meg 50-65 között: tömegesen.

2023. máj. 30. 07:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Számokkal, adatokkal alá tudod támasztani az állításaidat?

(Nem magára a várható élettartam csökkenésére gondoloke, mivel az főleg a járvány eredménye)

2023. máj. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!