Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Viccesnek tartod ezt?

Viccesnek tartod ezt?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de viccesnek tartom ha valakire ráírok aki órák óta vagy sok perce nem volt online és ahogy ráírok, azonnal online lesz és leesik a pontja szóval azonnal megnézi amit írok, azért mert én ráírtam. (Aspergerem van egyébként)

Egyszer a párommal volt ilyen és azt mondta hogy “felhoztam őt” azzal h írtam neki.

Ti is viccesnek tartjátok amikor ilyen történik?



2023. jún. 3. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hiába nincs valaki benne a messengerben attól jelzi, ha jön üzi. Mi a vicces abban, ha valaki megnézi, hogy milyen értesítése jött vagy ki írt neki?
2023. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy azonnal megnézi meg hogy előtte sokáig nem volt online.
2023. jún. 3. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem tartom, mert elfáradna a kezem.
2023. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Sokan csak akkor lépnek be amikor jön üzenet, nincs benne semmi
2023. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a vicces? Ha hívnak, azt is felveszed, ha hallod, nem? Függetlenül attól, hogy addig nem volt a kezedben a telefon.


Ugyanez, jött egy üzenet, észleltem, ezért megnézem, ha ráérek éppen. Irreleváns, hogy előtte mennyi ideje váltottam üzenetet mással.

2023. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nagyon vicces jelenségről van szó.

Körülbelül már fél órája ezen röhögök, rég röhögtem már ilyen jót.

2023. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig jelzi jól, hogy mikor van online. Aztán ha jön értesítés, én is megnézem, pedig lehet nem is telefonoztam, csak pont mellettem volt, és láttam az értesítést.
2023. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is tudtuk volna, hogy aspergeres vagy, ha nem írod meg.
2023. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!