Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen facen ez az introvertál...

Milyen facen ez az introvertáltak társkereső/barátkereső csoport?

Figyelt kérdés
Egyszer itt olvastam, valaki írta h van ilyen. Vannak is tagok rendesen a csoportban. De hogy kell ezt elképzelni ha csatlakozik egy ilyenbe az ember? Látni fogom a tagokat, ők is engem, és szabadon rájuk lehet írni meg ők is rám írhatnak?
2023. jún. 4. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Hát gondolom kiraknak társkereső posztokat az emberek, pl

"Sziasztok Józsi vagyok szép és laza, 65 éves nyugdíjozott, veszprémi, bírom a focit meg a nőket, úriember, akinek felkeltettem érdeklédését írjon privátban" Aztán akinek megtetszik az ír. Nekem nem jutna eszembe random ráírni a csoporttagokra, de végülis megteheted azt is (már akinél be van kapcsolva ez az opció), elvégre azért léptek be a csoportba. Sok sikert!

2023. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Belépsz és olyan posztokat fogsz látni, ahol bemutatkozások vannak. Ha valaki szimpi, ráírsz. Ha akarod, te is írhatsz bemutatkozást. Néha valaki dob fel 1-1 témát is.


Amúgy ne gondold, hogy bármiben másabb. Talán annyiban, hogy a többség nem egyszerűen introvertált, hanem problémás. Rengeteg köztük a szorongó, akik máshol nem tudnak ismerkedni. És itt is ugyanúgy a külső dönt, mint mindenhol máshol.


Amikor beléptem, én is tettem egy próbát. Gondoltam, hogy majd találok pár embert, akikkel mehetünk közös programokra. Nem társat kerestem. Aztán 2 emberrel beszélgettem. Az egyikük 1 mondatot írt és eltűnt. A másikuk másnap tűnt el, hogy amúgy neki nincs is ideje, bocsi.

Plusz 1 embert megismertem, vele találkoztam is, mert közel lakott. Elég fura volt, szóval már nem beszélünk.

2023. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmm értem! Oké, köszi a hasznos válaszokat! Utolsó köszi hogy így megosztottad a tapasztalatodat! Nem várok sokat, egy dolgot legalábbis már megtanúltam a netről, hogy ne éljem bele nagyon magam.
2023. jún. 4. 18:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!