Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bántalmazó nézők vagy semennyi...

Bántalmazó nézők vagy semennyi néző?

Figyelt kérdés

Videojáték élő közvetítésből szeretnék megélni. Körülbelül 7 éve űzöm za ipart, sikertelenül. Pár hónapja kezdtek csordogálni a nézők, viszont 13 és 16 év közöttiek. A probléma velük, hogy idióták, zaklatnak, bántanak engem és más nézőimet is. Ha tiltom őket akkor visszaesek oda, hogy nem lesz senki a chaten és beleőrülök a magányba. Ha nem tiltom őket akkor beleőrülök a zaklatásba.

Elég nehéz amúgy is őket tiltani, hisz folyamatosan generálnak új fiókokat, hogy a tiltásokat kerüljék, hisz a platform folyamatosan tiltja őket. Tehéát nem tudnék olyan egyszerűen megszabadulni tőlük.



2023. jún. 7. 09:24
A kérdező szavazást indított:
Inkább a magány
Inkább a bántalmazás
13 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szard le
2023. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nehéz leszarni amikor valahogy kiderült a valódi nevem és elkezdik a facebook képeimet küldözgetni mémként, hogy "na így néz ki egy szendeszűz" és társai. Vagy amikor a családomról beszélnek, hogy amúgy az egész vérvonalam egy biztonsági veszélyrés a természetes szelekcióban és társai.
2023. jún. 7. 09:31
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
Keress munkát.
2023. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3-as Köszi, azt kihagynám.
2023. jún. 7. 09:36
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Én mint tartalom fogyasztó úgy gondolom, hogy a csatorna tulaj felelőssége az, hogy moderálja a közösségét. Trollok mindig lesznek, de ha valóban ilyen mértékű a dolog amit itt is írsz akkor lehet hogy meg se érné ez a dolog. Ha vissza mersz szólni akkor ők nyertek. Ha abba hagyod szintén ők nyertek. Ha pedig nem foglalkozol velük még jobban fogják ezt csinálni.

De sok helyen láttam azt, hogy kis közösség kiutálta magából a trollokat. Konkrétan a troll lett lejáratva. Róla kezdtek el memeket csinàlni stb.

Esetleg olyat lehet csinálni, hogy te mémeled magad és akkor nem lesz fegyver a kezükbe. Tehát elébe mész a poénoknak vagy "vevő vagy rá". Nyilván csak akkor tedd ezt, ha amúgy tudsz is magadon nevetni. Ha inkább megbántódsz ezen akkor inkább ne is csináld.


Amúgy mit szeretnél a streameléssel elérni?

2023. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért akarják nézni. Döntsd el, tudod-e kezelni a helyzetet.
2023. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Esetlegesen nézők korlátozása, hogy kiteszed hogy felnőtt tartalom? Twitchen streamelsz?
2023. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy mit szeretnél a streameléssel elérni?"

. Oda van írva: "Videojáték élő közvetítésből szeretnék megélni."

2023. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

5-ös Pont ez a baj, 22-es csapdája. Van a trolloknak vagy 20 különböző fiókjuk. A twitch rasszizmusért, szexizmusért folyamat tiltja ezeket, sőt még IP tiltásokat is kaptak, de hát VPN létezik. Én egy darabig vevő vagyok rá, de van egy határ és azt a határt már kilométerekkel túllépték. Nagyon durván trollkodnak és a normális nézőimnek már sok kedve nincs nézni engem. Volt nézői összefogás a trollok ellen de csak öngyilkossággal fenyegetőztek, hogy a trollokat mindenki utálja és az mennyire igazságtalan és közszereplőként tűrni kéne, hogy zaklatják és bántalmazzák az embert.

A streameléssel egy nagy közösséget szeretnék elérni, amiből megélhetek majd egyszer.

2023. jún. 7. 09:46
 10/37 A kérdező kommentje:
7: Ki van téve a felnőtt tartalom, be van állítva automoderátor, hogy új fiókok ne tudjanak írni, vagy bannoláskerülésre gyanús fiókot tartson vissza. Megtanulták kijátszani. Élő moderátoraim mind kiégtek a fenébe, mert hiába tiltogatnak, az ipari mennyiségű bántalmazást és trollkodást már ők sem tudják kordában tartani.
2023. jún. 7. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!