Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális hogy kevés munkát...

Az normális hogy kevés munkát kapok diákmunkàn?

Figyelt kérdés
Suli mellett ez fér bele az időmbe. Nem mondták, hogy rosszul végezném a munkám, aki úgy is végezte azt kirúgták a cégtől. De aggaszt,hogy mostanában 5 órát kapok egy héten, amíg ezelőtt simán kaptam 10órákat is.

2023. jún. 7. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért van így,mert jön a nyári szezon, sokkal több a diákmunkaerő, mint év közben, és köztük kell szétosztani a műszakokat.


Amíg januárban alig volt, aki kapja xy órát, most sokkal több jelentkező van, mert sokan már észbe kaptak,ha akarnak valamit nyárra, akkor időben jelentkezni kéne.



Amúgy nem tudom, mit dolgozol, de simán lehet,hogy csak csökkent annak a helynek a forgalma, és ezért nincs igény sok diákmunkára, a teljes állásban dolgozók el tudják végezni a feladatot.



Szóval szerintem ez így, a nyári szünet küszöbén teljesen normális

2023. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!