Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarnak egyesek állandóa...

Miért akarnak egyesek állandóan beleleselkedni a telefonomba amikor nyilvános helyen használom és éppen mennek el mellettem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert kíváncsiak. :-)
2023. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Mikor megkérdezed tőlük, mit mondanak, miért?
2023. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Én néha akaratlanul is nézem, mit chatel és kivel egy random ember, mert az exemet csak úgy tudtam fokozatosan lebuktatni, hogy volt max 1 mp-m kifigyelni az adott beszélgetést, ennyi időm volt arra, hogy megtaláljam a nevet, hogy mi az üzenet, az amikor lett küldve és melyikük írt utoljára. Muszáj volt ezt csinálnom, mert nem akartam egy hazug kapcsolatban lenni.


Kicsit ez megmaradt így 3 és fél év után :D

2023. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer buszon láttam egy pasast, aki egyszerre több telefonon játszott PokemonGO-val, szokatlan volt, ezért néztem bele. Közben azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy bünti ürügyén elvette a gyerekek telefonját, hogy játszhasson.
2023. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Te kínálod fel nekik a lehetőséget a betekintésre azzal, hogy nem bírod 10 másodpercig hanyagolni a telefont. Bújj el a föld alá - a telefont piszkálni, - ha következetesen ragaszkodsz ahhoz, hogy állandóan piszkálnod kell - és ne másokra hárítsd a függőségedet!
2023. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Én ettől a hozzáállástól h*ét kapok:

Pl.: a tömegközlekedésin mindenki nyomja 1000-el, meg 100-al telefonál, de ha véletlenül ránézel, lopva figyeled, esetleg hallgatod aa másikat a motorzaj-csörömpölés közben, akkor már megy a harakiri.

Ha esetleg meg próbál az ember független helyet bámulni, akkor meg h*ének nézik a másikat.


Pedig NEM mindenkit érdekel, hogy a másik mit tesz/nem tesz a kib*tt telefonján, csak sokan paranoiásak ma már.

Bezzeg a Pegazus-, és tsi.-tól nem t*ik senki sem...

2023. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Takard le a kijelzőjét és akkor nem látnak bele! :)
2023. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!