Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nálam min. 15 évvel...

Egy nálam min. 15 évvel fiatalabb idegen fiú edzés közben csak ennyit szólt hozzám mosolyogva: "utána jössz szaunázni?" Volt-e veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Mi lehetett a gondolataiban? Látásból már persze ismertük egymást, együtt edzés folytán, pár nap óta. Egyébként laza, vagány, de kicsit azért "fura" fiú volt, de szimpatikus. Amúgy nem volt szauna utána.

Poénkodás nem kell


2023. jún. 8. 07:33
A kérdező szavazást indított:
Semmi szexuális indíttatás nem lehetett, csak szauna, semmi más.
Volt benne szexuális indíttatás, kíváncsi volt rád meztelenül pl.
16 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá, még egy verzió van: lehet, csak poénkodott. Mondjuk hangsúlyából nem éreztem ilyet. Aki erre szavaz, írja kommentbe.
2023. jún. 8. 08:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeredte volna látni a meztelen habtestedet, amint izzadságcseppek gördülnek végig rajta.
2023. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mégse lett semmi.
2023. jún. 8. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem mentél vele szaunázni :(
2023. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, bevallom, kissé félénk voltam, de nem siettem, hogy egyszerre érjünk az öltözőbe.
2023. jún. 8. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfosztottad őt a félmeztelen tested gyönyöreitől? :( Ez igazán szívtelen dolog volt tőled.
2023. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mért pont félmeztelen? Szaunában nem szoktam felöltözni.
2023. jún. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!