Ha az alábbi életformák közül kellene élned valamelyiket, melyikre esne a választásod?




válasza:



válasza:Akkor én inkább nem szavazok, egyik sem lenne kellemes számomra.
Elegendő pénz és rendes családi élet egy visszafogott környezetben miért nem játszik?😅




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Ha mondjuk a Jobbik nyert volnq 2/3-al 2018-ban, ő is azon lett volna, hogy minél jobban kiterjessze a hatalmát? Vagy 2022-ben az Összefogás is ugyanezt tette volna?
Ki tervezi és melyikre listán és melyikre egyéniben?
Adott két mosógép, de nem igazán tudok dönteni:1. LG F2WT4S6AIDD 2. AEG L6SE27SE Hátha akad olyan köztetek, akinek van már tapasztalata ezekkel a mosógépekkel kapcsolatban :)
A fideszesek közül hányan fognak ennek a hatására elfordulni a párttól?
Mi mindig megszívtuk eddig bárkire is szavaztunk az elmúlt 30 évben.30 évvel a választások után sincsenek se munkahelyek,se rendes fizetések.Az egészségügyben sem javul a helyzet.Mindegy hogy önkormányzati,parlamenti,vagy uniós választás nem változik semmi.Vagy marad...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




