Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Földönkívüli vagyok. Hol...

Scorpagon kérdése:

Földönkívüli vagyok. Hol találok értelmes emberi lényt ezen a bolygón?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben nem jönnék ennek a bolygónak a közelébe. :)

Gyere vissza néhány ezer év múlva, hátha addigra értelmesebbek leszünk.

2012. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Scorpagon!


Üdvözöllek a Föld bolygón. Igazi öröm egy földönkívülit megismerni, még így a virtuális térben is.

Kérdésedre válaszolva: a Föld bolygón én még nem találkoztam értelmes emberi lénnyel. Valószínűleg - ha léteznek egyáltalán - akkor olyan helyeken lehet őket megtalálni, ahol értelmetlen emberek nem tartózkodnak.

A másik tippem az, hogy maga az emberi lény, amikor értelmessé válik, akkor már nem a Föld bolygón található, mivel az energiája nem egyezik meg az anyagi világban tengődőkével, így materialista és értelmetlen emberi lények számára az értelmes lények nem láthatók (fizikai szemmel). Tehát, eme teória szerint, nem valószínű, hogy ezen a bolygón találsz értelmeseket. És számomra az is kétséges, hogy ha egy embernek sikerül elérni az értelmes állapotot, akkor onnantól egyáltalán még embernek lehet-e nevezni... Szerintem nem. Így kijelentem: az értelmes és az ember fogalmak együtt nem értelmezhetők, ez egy paradoxon.


Amennyiben mégis találnál értelmes emberi lényt, kérlek, jelezd nekem! Köszi! :-)


További érdekes kutatásokat kívánok neked itt, a Föld bolygón!


Szia!

2012. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
44%

Kedves idegen lény. Melyik bolygóról származol? Te maradtál egyedül, vagy vannak társaid? Én például, egy hármas csillagrendszerből származom. Mi, csak hárman maradtunk, de szét kellett válnunk,mert megtámadtak más világ lényei! A bolygónkat elpusztították ezért ide kényszerültem a földre. A két másik társamat, sehol nem találtam. Azon vagyok, hogy az embert megtanítsam az összefogásra, bízva 1x megtalálom társaimat.

:)

2012. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hajosmitya válasza:
67%
Azt már tudjuk,hogy a politikusainkat már is elfelejtheted!
2012. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
41%
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.pffffffff.Te komolyan földönkívüli vagy??? asztapasztamindenit!!!!!úúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjéééééé
2012. dec. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
A NASA a múltkor ismertette a legújabb kutatásaiból azokat a bolygókat, amelyeken lehetséges az értelmes élet. A Föld nem volt köztük.
2013. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szentpetery Zsolt válasza:
73%
Igazan erdekes beszelgetes lehetne,felteve ha erre igazan lenne mod.Na es egy bekesebb faj kepviselojevel. :)sok mindenre kivancsi lennek,de az adott helyzetben kivancsi lennek,hogy a humor univerzalis? :)Valamikor reg olvastam egy sci-fit amiben ket idegen faj talallkozik valahol a tavoli urben.Es miutan beszelgetnek informaciot cserelnek...stb aazal fejezodik be a konyv,hogy az emberi faj kepviseloje mondja a fajtarsanak,hogy biztosan megertjuk majd egymast ezekkel...mert kerdi amsik? Mert a vegen a szabad idonkben vicceket meseltunk egymasnak... :))
2013. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez nagyon béna :DDDD
2013. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
attól függ ki számít értelmesnek
2013. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Menj haza. Vigyél majd el engem is.
2013. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!