Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kártékony a...

Szerintetek nem kártékony a facebook, meg a messenger az emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n is valaki azt mondta, hogy fb.-on akarja bevallani, hogy szeret valakit. Egy másik, meg fél megszólítani, és inkább ír neki. Egy harmadik azt mondta, hogy írásban sokkal jobban kitudja magát fejezni, mint beszédben.


Eltudom képzelni, hogy milyen jövő vár az emberiségre. Mindenkinél mini számítógép. Ha találkoznak egy ismerőssel az úton, akkor már megy is a SZIA üzenet, meg az XD, meg stb.


Néha még azt is eltudom képzelni, hogy a fb. őrület miatt, a világunk egy olyan világgá fog alakulni, amilyenről a FRACTAL animé is szól.



2013. febr. 19. 21:35
 1/6 anonim válasza:
"Lehet hogy mi ameddig még élünk még nem lesz ilyen gond amikor már mi is elmentünk akkor már úgy is mindegy!"
2013. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor káros ha elszokik a személyes kapocslatoktól és nem képes a valós világban élni,azt nézi hogy milyen gyakran bökik meg,hány barátja van stb

én is gyakran fészezek de csak mert a legtöbb barátom messze lakik tőlem úgyhogy csak hétvégén találkozunk,de ha lehet akkor inkább a személyes kapcsolatokat támogatom

2013. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne felejtsd el, hogy akiket felsoroltam, azok egy csajt akarnak felcsípni ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Párt akarnak felcsípni ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

stb. Egyáltalán nem távoli ismerősökről van szó.

2013. febr. 19. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egész internet káros.

Utálom azt, mikor egy társaságban feldobok egy témát, és le vagyok oltva azzal, hogy erről a WIKIPEDIA MINDENT LEÍR.

Meg azt is utálom, amikor fb-n rámír valaki, csak azért, hogy megkérdezze, mennyi a pontos idő.

Az emberek már mindent, a számítógép előtt intéznek.

Még társaságok sem jönnek össze beszélgetni, úgy mint régen, mert arra ott az fb chat.

2013. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A wikipediát már nekem is sokan mondták. Ezt a kérdést azért raktam fel, mert tanítok iskolában, és halom, hogy a szüneten csak arról beszélnek, hogy ki hány like-t kapott, hogy XY a facebookon azt írta ZT-nek, hogy bejön neki, hogy tegnap XY szakított ZT-vel, és én írtam neki, hogy én összejönnék vele, meg hasonlókat.

Bosszantó még olvasni is ezeket a hülyeségeket.

2013. febr. 19. 23:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azokra akik emellett elhanyagoljak a szemelyes talalkozo lehetoseget vagy ezzel helyettesitik azt.
2013. márc. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!