Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsának tartom az emberi...

Furcsának tartom az emberi testet! Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta csúnyának, nem odaillőnek tartom az emberi köldököt! Undorodok tőle, egyszerűen visszataszítónak találom hogy van egy lyuk az ember hasán. Képtelen vagyok emiatt szexuális kapcsolatot is létesíteni, sőt, már lassan emiatt az emberektől is elmegy a kedvem, és folyamatosan azon gondolkodom, hogy lehetne eltüntetni. A rögeszmém lett a köldök.... Segítsetek! :(

2013. máj. 27. 15:15
 1/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ragaszd le a tiedét is meg azét is akivel szexelni akarsz.
2013. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig még mindig szebb egy lyukas köldök, mint az csücsöri, én meg attól írtózok. Tegyél bele egy szép ékszert.
2013. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2013. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Az a csücsöri ,amikor kifelé dudorodik a köldök ?? Nekem arról mindig az jut eszembe ,hogy akár egy dugó olyan ,kihúznám és leeresztene az ember :-D ! Szerintem is is inkább lyukas legyen .. viccet félretéve ,szerintem is tetess bele egy szép piercinget ;-) !
2013. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Különben tényleg valami baj van veled.
2013. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul írtam, most jutott eszembe, hogy a lyukas csücsöri és a kifelé jövő a dudori. :-) No ez a dudori nem tetszik.
2013. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a "dudori" tényleg nem szép, de nálad ez már szerintem fóbia
2013. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bátyámmal jól kijönnél, neki már nincs. :D (egy műtét miatt de ez most nemlényeg)
2013. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez pszichés gond.


Van egy durvább változata, amikor az illető a lábát nem tudja elfogadni, lehűti és levágja magának vagy kórházba szállíttatja magát.

2013. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!