Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le lehet valahogy "szokni" a...

Le lehet valahogy "szokni" a sírásról? Vagy legalább minimalizálni? Napi több óra ugye nem normális?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Nincs valami módszer?
2013. máj. 28. 20:53
 1/9 anonim válasza:
Napi több óra valóban nem normális. Esetleg visszafoghatod, de ha nem adod ki magadból a dühöt/haragot/stresszt akkor más bajaid lesznek, pl. valamilyen betegség, leginkább gyomorfájdalom.
2013. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy fizikai tüneteim is lesznek, talán már vannak is.


De eddig legalább csak este elalvás előtt sírtam, aztán egy idő után elfáradtam úgyis, de most már napközben sem tudom kontrollálni.


Köszönöm a válaszod!

2013. máj. 28. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
de miért sírsz?az okát kéne megszüntetni
2013. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért mert egyedül érzem magam, nem tudom mit kezdjek az életemmel, merre tovább.


De ez már régebb óta így van, csak eddig nem jött ki ilyen formában belőlem. Mármint ezt úgy értem, hogy nem sírtam, vagy ha igen félévente egyszer. De az utóbbi hónapokban nem tudok elaludni, csak ha már elfáradtam benne, illetve most már napközben is egyre gyakrabban sírom el magam.


Ilyenkor egyébként próbálom elterelni a figyelmem, nyugtatni magam, de nem igazán megy.

2013. máj. 28. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem máshogy kéne levezetned a feszültséget.Járj el pl. futni az kikapcsol,vagy bármilyen sport:)
2013. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a "baj", hogy rendszeresen sportolok, futok, biciklizem, otthon tornázok, és ezek szerint mégsem fáradok el annyira, mint amennyire kellene.


Nagyon köszönöm a válaszod egyébként!

2013. máj. 29. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor szellemileg kéne lefoglalnod magad,pl. egy jó könyvvel,az sokat tud segíteni:)

És nagyon szívesen,remélem tudok valamennyit segíteni:)

2013. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hány éves vagy? írj nekem ha egy korúak vagyunk úgy kb. beszélgethetünk! 14/L
2013. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valakinek úgy sírd ki magad amennyire csak tudod az sem érdekes ha bedagad a szemed ,sírj ,sírj annyit amennyit csak tudsz... aztán talpra kell állnod és neki kell állni a probléma megoldásának ,a lényeg ha egyszer nagyon jól kisírod magad utána már nem kell emiatt... 16/L
2014. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!