Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zavarna ez? Jogosan...

Titeket is zavarna ez? Jogosan szóltam neki?

Figyelt kérdés
Meg mindig nem tudom hova tenni azt ahogyan reagált. Az autóban ültünk, én vezettem és miután a 4. cigijét szivta el mellettem szóltam neki, hogy eléggé idegesit hogy nincsen tekintettel rám, én is szivom a füstjét és amúgy 26 hetes terhes vagyok. Erre ő hangosan: a kur*a anyádat cica! Más nő heroinozik, meg alkohoizál, te meg pattogsz hogy beszivsz egy kis füstöt? Hát nem tudom mit kellett volna reagálnom erre, azóta nem szóltam hozzá. Te mit mondanál neki? Nem akarom ennyiben hagyni a dolgot, és még úgy jön ki az egész hogy ő van megsértve...
2013. máj. 28. 21:17
 1/9 anonim válasza:
100%
Gratulálok a választásodhoz és hogy még mindég mellette vagy.
2013. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Retardalt a baratod vagy mi baja? Es neked, hogy vele vagy?
2013. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de van nektek miről beszélnetek egyáltalán?! Ezek után csak annyit kérdeznék, hogy hány mp-en belül tűnik el az életemből.

Se rád nincs tekintettel, se a születendő gyerekére, ezen felül úgy beszèl veled, mint egy...

2013. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már most így beszél veled, hogy a gyermeketek a pocakodban van, hogy fog bánni a gyerekekkel, később veled? Akár el is durvulhat, nagyon indulat embernek tűnik ez a pasas, biztos kioszt egy-két pofont neked vagy a lurkóknak. Én azért gondolkodnék, hogy ott hagynám a pibe.
2013. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, hogy az anyázáshoz hozzáfűzte, hogy "cica". :) Amúgy amellett, hogy bunkó, figyelmetlen, még a baba egészségére sincs tekintettel. Remélem tudod, hogy a baba első életévében nem csak, hogy egy légtérben, de egy házban/lakásban sem szabad dohányozni! Ezt kezd el neki adagolni...
2013. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talan azt h is ezert van annyi beteg vagy koraszulott gyerek...

En fognam a kis motyomat es otthagynam a pics@ba. Igy beszel azzal aki varja a gyermeket? Nem tisztel, sz@rba se nez.

2013. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eléggé felzaklatott ahogy beszélt velem, amúgy eddig még sosem fordult elő ilyesmi. A lakásban a konyhában cigizik, mondtam már neki hogy ha megszületik a baba nem dohányozhat a lakásban. Ezt elfogadta és megigérte hogy nem fog, ezért sem értem hogy mi volt ez a mai dolog tőle...
2013. máj. 28. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha most így beszél veled, később is így fog. Az meg, hogy megígérte, nem fog akkor már dohányozni a lakásban...te elhiszed neki? Ha már most nem tisztel egyikőtöket sem, később vajon fog?

Én nem mondanék neki semmit. Otthagynám.

2013. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én minimum kivágtam volna a kocsiból...és valószínűleg hozzátettem volna, hogy ha az anyja nem csinálta volna ezeket a terhessége alatt, most nem lenne ekkora tuskó.

Amúgy milyen a kapcsolatotok? Alapból ilyen egoista paraszt?

2013. máj. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!