Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan sok vékony rongyos...

Olyan sok vékony rongyos cigányt látok, mire költhetik a középkorú cigányok a pénzt ha nem ételre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Italra... :D
2013. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De nem hiszem hogy mind inna, legalább is nem látszik rajtuk.

Milyen , olyan dolgokat képesek megvenni ami nem látszik?

2013. máj. 29. 11:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Viccnek szántam. :D


Én laktam 5 évig egy faluba, ahol 60% cigány lakos volt.


Hát pénzt? Nem kapnak ők olyan sokat, mivel nem dolgoznak, nincs mire költeni.


Segély? Részközmunka? Az olyan 50.000 ft, az kajára szűken elég a manapság.


Ezen felül dohányoznak, seftelnek, kártyáznak, büntetéseik vannak.


Hát ide.

2013. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Rájuk gondoltál, ugye?

[link]


Szegények, még egy ingre se telik nekik.


Vagy nézd ezt a gyereket, az éhségtől már eltorzult az arca:

[link]

2013. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Négyeske felvidítottad a napomat :D



Mire költik a pénzt? Hát amire te is. Csak mivel negyedik generációs közveszélyes munkakerülők ( ezt a megnevezést a korábbi érában használták és nagyon szimpatikus megfogalmazás) ezért nem nagyon van bevételük. Munkanélküli segély tudtommal nem jár élete végéig senkinek, marad a családi pótlék, ez x gyerek után ( ahol a x nagyobb,egyenlő mint 3) 40 ezer lehet? Pár éve nem jár utánam CSP úgyhogy pontos adatot nem tudok mondani. Ez az összes elmegy némi ételre, egy kevéske italra, és ennyi. Minden másra ott a mastercard... Na jó nem voltam vicces.

A lényeg hogy, nem hiszem hogy sokkal másabb dolgokra költik a pénzüket, csak nincs nekik túl sok. (és hogy fel volt háborodva a nép hogy megszűntek a nyerőgépek... kénytelenek lesznek kenyérre költeni a pénzt.)

2013. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fegyverek, luxuscikkek, fuksz, cigi, sok ékszer, arany,

drága ételek, nagy ünnepek, drog, pia , stb..

Olyan nincs aki ezek közül nem költene legalább 2-re nagy tételben.

2013. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cigi, alkohol, menő verda, menő mobil, eltartani a sok pulyát, csicsás lakás, zebracsíkos ágynemű :D.
2013. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amint megkapják a segélyeket meg a pótlékokat mennek cigarettát, drága piákat, meg 10 kilós fuxokat venni. Purgyéknak is : kóla, csipsz, ökölnyi aranyozott bizsu. Ha elfogy, elküldik őket lopni.

Ruha és normális élelmiszer? minek....utána még van pofájuk a médiában sírni, hogy éhezik a 10 kölök a házban a szülőkkel együtt.

Dolgozni pedig csak 1-2%-uk dolgozik. Undorodom ettől az "életstílustól"....ezt nevezik élősködőnek.

2013. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szoktam látni hogy segélyezés után viszik a láda söröket, a méregdrága piákat. Meg persze cigi, pár chips, aranyozott szir-sz*rokról nem is beszélve.

Gyerekeik is csak azért vannak, hogy kapják rájuk a pótlékokat meg a pénzeket. Meg hogy el lehessen valakit küldeni lopni, ölni, bűnözni.


Egyébként én inkább olyan cigányokat látok, akik vagy ki vannak gyúrva, vagy baromira dagadtak.

2013. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!