Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit önkénteskegyünk? Többi...

Mit önkénteskegyünk? Többi lent! Pls!

Figyelt kérdés
Az iskolámban minden évben van diáknapok...a suli 4 részre oszlik és vetélkedünk...Csapatkapitány lettem..Az idei téma : Önkétesség.Szóval önkénteskednünk kell a csapattal.Lenne ötletetek? Úgymond falun élünk (azért fejlettebb) De nem mehetünk állatmenhelyre pl mert azt lefoglalták, se a faluban az öregebbeknek segíteni mert az is lefoglalták. Kérlek segítsetek én már nem tudok mit kitalálni amiket lefoglaltak azokat is én találtam ki de ellopták ha úgy fogalmazzuk.. Előre is köszönöm és bocsánat a hosszú fogalmazásért!
2013. máj. 29. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Összeszedhetnétek a szemetet az utcán pl. Vagy vállalhatnátok kocsimosást (kicsit furán hangzik),Esetleg beültetni egy üres területet növénnyel, vagy rendbe tenni egy kicsit.
2013. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. máj. 31. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!