Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Vannak itt olyan lányok akik szépek és mégis magányosak?

2013. máj. 29. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
Lienah nevű felhasználó válasza:

Errea kérésére milyen válaszokat vársz?

Mert minden nézőpont kérdése. A szépség is és a magányosság is elég szubjektíven meghatározható dolgok.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. máj. 29. 15:45 Privát üzenet
Lienah nevű felhasználó válasza:

* Erre a kérdésre (bocsi a hibáért)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. máj. 29. 15:46 Privát üzenet

persze, hogy vannak..

ismerek olyan gyönyörű csajszit, aki baromi okos, jóalakú, talán pénze is van, de van egy marhanagy hibája...

nem...nem..nem az..hanem igényes!

namost ez lesz a veszte.. mondtam neki, adja egy picit lejjebb, akkor én is jó leszek, de nem...

inkább a magány...azt mondja, abban nem csalódik.

mondtam, hogy a szőke herceg fehér lovon már elkelt, így csak a többi adófizető maradt...

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. máj. 29. 17:25 Privát üzenet
Igen, engem átlagon felülinek tartanak, mégis kevés barátom van, mert csendes és zárkózott vagyok.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. máj. 29. 18:18 Privát üzenet
Ez a tupikus, sokra tartja magát, nem áll össze akárkivel aztán 40évesen észbekap hogy senki sem k*rogatja a hátsóját, akkor meg összáll valami lúzer bűnözővel

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. jún. 2. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történt velem? Jól alakul minden mégis egyedül és magányosnak érzem magam. Nem tudok senkit se a közelembe engedni.
Az ilyen mégis ember vagy valami földön kívüli?
Mégis mit csináljak? (lent hosszabban)
Egyre többet látom itt-ott, hogy Páva! Mégis mit akar ez jelenteni?
Annyi ember van a világon, akkor mégis miért magányosak annyian?
Vannak itt olyan emberek akik magányosak? Nem csak szó szerint magányosságra gondolok, hanem olyanra amikor valakinek van párja mégis magányos, van itt ilyen nő vagy férfi?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!