Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Megosztó személyiséggel bírtok?

2013. máj. 29. 17:49  Privát üzenet  

A válaszok
Meglehetősen.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. máj. 29. 18:01 Privát üzenet
intrepid nevű felhasználó válasza:

Abszolút. Engem lehet szeretni, - vagy nemszeretni, csak egyet nem lehet: közömbösnek lenni. Annak örülök, hogy vannak olyanok is, akik kedvelnek.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. máj. 29. 18:20 Privát üzenet
Vannak olyan dolgaim, amik megosztóak, de alapjáraton nem vagyok az.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. máj. 30. 19:02 Privát üzenet
Mandy1408 nevű felhasználó válasza:

Határozottan! De akinek van egy kis esze, az tudja, hogyan játssza el a nagyközönség előtt a birkát. Mert sajnos ezt kell.... Mert ha ezek megismernének, utálnának. De az a kevés ember, aki tényleg ismer, mert kíváncsi volt rám, azok imádnak. És ez a fontos.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. jún. 1. 10:55 Privát üzenet
miazhogy!!! :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. jún. 1. 12:16 Privát üzenet
Abszolute megosztó vagyok, és nagyon büszke vagyok rá, ugyanis ha midenkinek megfelelnék, akkor nem ember, hanem bohóc lennék - jó hosszú nyelvvel !

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. jún. 2. 08:45 Privát üzenet
Hát meglehetősen :) kinézet sem mondhatni átlagosnak, valakinek bejön valaki fúrcsán néz rám de aki ismer az szeret :D

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2013. jún. 9. 13:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogyan viselkedtek az ilyen személyiséggel?
Van még más is ezer "mássággal" és idegesítő, furcsa, félreérthető személyiséggel?
Miért vagyok ilyen megosztó személyiség a fiúk körében?
"Bűncselekmény" az, ha egy játékból kivideózok valamit és azt feltöltöm 1 videó megosztóra?
Hellshare fájl megosztó oldal megszünt?
Van nekem egy vnidia geforce gts 450 videókarim és olyan problémám van vele hogy ha szedek le hozzá frissítést akkor a videókat (legyen az videó megosztó portál vagy a gépen lévő...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!