Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a neve az ilyen közösségeknek?

Az lenne a kérdésem, hogy mi a neve azoknak a közösségeknek ahol sok beteg (általában drog függők) ember összegyűlik és beszélgetnek? Remélem tudjátok mire gondolok amcsi filmekbe gyakran vannak ilyenek :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: közösség, függőség

2013. máj. 29. 21:39  Privát üzenet  

A válaszok
Csoporttetápia.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. máj. 29. 21:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát persze!

Nem jutott az eszembe... Kösz a gyors választ.

Egyébként tudtok ilyen helyet valahol Budapesten?

# 2/3Időpont 2013. máj. 29. 22:11 Privát üzenet

Én úgy tudom, hogy csoportterápiára pszichológus küld el, vagy ilyen pszichológiai központokban lehet rá jelentkezni.

A drogfüggők...hát, ha orvoshoz fordulnak, akkor elmehetnek csoportterápiára is. Ha meg nem, akkor vannak az anonim gyülekezetek, pl anonim alkoholisták.

Nem nagyon tudom hogy vannak ezek, nem akarok hülyeségeket írni inkább.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. máj. 29. 22:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi Eminem rajongóinak neve? Lent.
Mi a neve ennek a csajnak?
Akinek rejtve van a neve. Mért rejtette el :O?
Van ilyen testfesték? Ha igen mi a neve?
Szerinted mi a barátnőm neve? Kíváncsi vagyok hányadik ember találja el. Mindenki egyet tippelhet.
Valaki, mi a neve annak a videónak amiben beindul pár hangszóró az asztalon és nagyon durván elkezd rázkódni minden?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!