Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Popsztárból közember? Hogyan...

Popsztárból közember? Hogyan élik meg ők és a környezet?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam és hátha valakinek van valami jó sztorija, hogy milyen az, amikor valaki egy világhírű könnyűzenei együttes tagja vagy előadó, igazi sztár, sok rajongóval stb. Aztán egy idő után kiszáll a popszakmából és egy bárki által elérhető (akár nyilvános telefonszámmal vagy emailcímmel rendelkező) "átlagember" válik belőle. Vajon nem szállnak rá az egykori rajongók? Hogy éli meg maga az ember, hogy azért keresik sokan, mert rajongtak érte. Például:

Hamburgban egy a webes cégnél dolgozik Stephan Zschoppe (Ex Brooklyn Bounce - Damon). Simán meg vannak adva az elérhetőségei. Ráadásul valami konzultáns, tehát fogad ügyfeleket. Gondolom éretlen baromság volna felkeresni és bekiabálni neki, hogy "Progressive attack" vagy valami régi slágerük szövegét. De hogy az ilyeneket vajon tényleg nem csesztetik?


Mint ahogy az egykori Ace of base együttes tag Malin Berggren is valami állatorvosi asszisztensként dolgozik Svédországban. Úgy elképzelem, hogy egyik gazdi úgy odaszólna, hogy "Happy nation" :)))


Van ilyen sztori esetleg? Vélemények?



2013. máj. 29. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ők anno nagyon felkapottak voltak, de csak addig a pár sláger erejéig, de már kb. senki sem emlékszik arra se, hogy néznek ki, nem hogy mi volt a nevük.

Ezek, akik kiszállnak, vagy csak simán szétesik ez a dolog nekik és dolgozniuk kell vagy így, vagy úgy a megélhetésükért, mert annyira azért nem szedték össze magukat, azok picit olyan "sztárok" mint a valóság show szereplők stb. akik addig nagy számok, míg épp mennek, foglalkoznak velük, de aztán megrágtuk, kiköptük őket, és nem vagyunk rájuk kíváncsiak, van más.


Nálunk pl. anno a suliban dolgozott egy nő, aki előtte filmekben szerepelt, de le se bagózta senki.

2013. máj. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amúgy Damon az első Brooklyn Bounce albumon volt csak, ha jól tudom. Kb 2000-től ő már eltűnt, és amúgy sem volt olyan kultikus figura, akit bárki felismerne az utcán, pláne h civilben azért elég máshogy néz ki mint a színpadon vagy a BB klippekben, pláne h azóta el is telt több mint 10 év. Tehát sztem még az sem tudja h ki ő manapság, aki a 90es években volt fiatal, amikor őket nyomatták ezerrel. Pláne plusz érdekesség h az ő neve semmilyen oldalon nincs feltűntetve a Brooklyn Bounce kapcsán, mintha soha nem is lett volna tag... Nekem pl vagy húsz percembe telt mire ki tudtam nyomozni h egyáltalán hogy hívják vagy egyáltalán mi volt a művészneve a csapatban, mert sehol nem írnak róla semmit.
2014. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összesen 5 albumon volt rajta Damon, Ő az eredeti Brooklyn, nélküle nem lett volna Progresive House műfaj.
2021. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!