Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve magamma...

Matehos kérdése:

Nem vagyok megelégedve magammal, néha magányosnak érzem magam, vagy éppen szomorúnak mi hogy sül el aznap. Ezt mi tudja előidézni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából semmi bajom nincs, iskolában a jegyeim stabilak, sportolok, van nagyon sok barátom, tengernyi a szabadidőm. Tudom hogy mindenem megvan, amire szükségem van. Mégis miért lehet hiányérzetem. Miért lehetek spontán szomorú?
2013. máj. 30. 14:08
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Velemis pont ez szokott lenni es ket dolog van ami ki tud razni ebbol a helyzetembol...az egyik az olvasas(: a masik meg az ha kiteszek magam elé egy célt vagy barmi dolgot amit nagyon varok es akkor arra koncentralok.Nekem bevalt esetleg probald ki te is es lehet,h jobb lesz!

2013. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bruce_Wayne ***** válasza:
esetedben egyetlen nyilvánvaló ok van ez pedig te magad.Pontosabban az elméd ami irányít téged. Gondolj csak bele,egyik nap felkelsz vidáman, úgyérzed minden a legnagyobb rendben,csak jó dolgok történhetnek.Másnap már lehangolt vagy,meg vagy győződve hogy minden szövetkezett ellened,a kedved is elmegy az egész élettől.Mi változott? Az ég világon semmi,egyszerűen nem vetted kezedbe az életed,és tudat alatt a boldogság helyett a szenvedést választottad,nem keress okokat a miértre.
2013. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!