Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jelentkezhetnék kidobonak?

Hogyan jelentkezhetnék kidobonak?

Figyelt kérdés

Van 1-2 disco ahová szeretnék jelentkezni. Arra kérnélek titeket, hogy irjatok nekem egy jelentkezést, vagyis hogy, hogy kéne megirnom a levelet nekik.

Személy és vagyonőr vizsgát teszek szombaton.

Lőfegyverre is teszek vizsgát, nem mintha ez számitana is valamit egy discoba, mert oda nem kell :)

Rendészetin voltam 4 évet, ezentúl edzek most folyamatosan 1 éve, és előtte is voltak kisebb, nagyobb edzések, csak mindig abbamaradt valami miatt. edzés = testépítés

Előre is köszönöm a jelentkezési válaszokat :)

Remélem tudtok legalább egy kicsit segiteni :)



2013. máj. 30. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha bele lehet tenni egy jelentkezésbe :

kraw magát is kiprobáltam csak abba kellett hadjam pénzhiány miatt

2013. máj. 30. 15:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan őrző-védő cégeknél, de elég nagy a konkurencia.

A krav maga meg egy hatástalan zsidóbunyó. Az egyik itteni nagy krav magást három cigánypurdé úgy elpakolta mint nagyi a befőttet. Akkor inkább kickbox vagy thaibox.

2013. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 intrepid ***** válasza:
Odamész a kidobóhoz, megmondod, hogy a főnökkel akarsz beszélni. Ő okoskodni kezd, hogy miért és hogyan, te levered mint vak a poharat, és fel vagy véve.
2013. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval a főnök nem vehet fel? hanem kell egy céghez felvétel és azon belül ? Csak simán igy hétvégente nem lehet elmenni ? Én nem is mondtam, hogy sokat érnek vele, egyébként 1v3 ba szerintem k***a mindegy hogy mit nyomsz ha nem érsz el elég nagy sikereket...


2. ez fasza :DD tetszik a megoldás :DD

2013. máj. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!