Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolog az, ha facebookon...

Milyen dolog az, ha facebookon próbáltam meg 1-2 iskolatársammal összehaverkodni?

Figyelt kérdés

Felvettem őket ismerősnek, ha sok közös ismerős volt és tudom pontosan, hogy kik ők, és rájuk írtam, próbáltam velük beszélgetni, ismerkedni. Mit gondolhattak rólam emiatt, ha előtte iskolában még sose beszéltünk? Mennyi esély van rá, hogy emiatt melegnek néztek, vagy ilyesmi?

És miért baj, hogy így próbáltam haverkodni?


2013. jún. 1. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi bajod van!?!?!?!
2013. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nembaj, csak általában fordítva van. akivel az életben jóban vagy, szoktatok beszélni, azt jelölöd be fb. fordítva nem olyan egyértelmű, de melegnek nem néznélek. akár be is jöhet,d e rizikós. miért nem próbálsz a suliban, élőben odamenni hozzájuk és spontán beszélni velük, miután bejelöltek? utána már fb-n se lesz fura
2013. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
haverkodj élőben!
2013. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alaque ***** válasza:
Általában a látens melegek gyűlölik legjobban a melegeket, általában ők neveznek melegnek másokat ok nélkül, és ők is félnek a legjobban attól, hogy melegnek nézik őket, és tiltakoznak kézzel-lábbal. Még kiderülne a piszkos kis titkuk. :D
2013. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lúzer dolog
2013. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!