Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 tételt lehetséges egy...

20 tételt lehetséges egy éjszaka alatt pöpecre megtanulni, ha mindegyiket tudod nagyjából?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 21:15
 1/7 anonim válasza:

Szerintem igen, de ha holnap lesz a vizsgád akkor arra hullafáradtan fogsz bemenni?

Szerintem igyál pár energiaitalt meg kávét, meg holnap reggel is és vizsga után meg zuhanj az ágyba.

Sok sikert!!

2013. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 _Jessy_ ***** válasza:

érettségi - talán

vizsga egyetemen/szigorlat - 99% bukta

államvizsga orvosi, etc. 100% buka (feltételezem)

államvizsga egyéb - kettesnél jobb ne lesz


de ez csak akkor, ha valóban tudod mindegyiket legalább 15-20%-os szinten

2013. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És a pihenés?

Ha nagyjából tudod abból is kihozhatsz egy jó 3 ast. Haa csak át akarod nézni akkor megteheted de éjszakákat ne foglalkozz vele mert pihenned is kell, és mire eljön az idő úgy kimegy a fejedből még az a maradék tudás is vagy összekavarsz mindent ahogyan illik és akkor azt a részt is elbukod amit tudnál alapból egy 3 asra. Nem éri meg, én így csesztem el a törit :S

Egy olyan tételt húztam ki amit még tanítási időben erős 4 esre eltudtam mondani a tanárnak amikor kérdezte, majd érettségin ugyan azt a ttételt húztam de az előtte való napon amikor mindent tanultam annyira össze zavarodtam hogy csak éppen hogy sikerült 3 asra és a tanárom mondta hogy ha úgy tudtam volna ott mint egyszer órán akkor 5 ös érettségim lett volna töriből.

Tudod mekkora méreg volt ez? És én marha nem hallgattam az ismerőseimre meg a szüleimre meg senkire amikor mondták hogy érettségi előtt 1-2 nap már semmit ne tanuljunk mert abból csak baj lehet, és tessék megvolt a baj.

Ha rám hallgatsz már ne tanuld, használd fel azt amit tudsz és a tétel kidolgozása után amikor már felelsz akkor is beugorhat valami, plusz amit leírsz a papírra és mégsem mondod el arra is kaphatsz plusz pontot!

Szóval ha van eszed ne tanulj inkább aludj.

2013. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem holnap lesz, mindegyiket tudom minimum 50%ra, van amelyiket jobban.
2013. jún. 4. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok, hogy az első államvizsgámra (mérnöki kar) úgy mentem el, hogy az utolsó 6 tételt aznap reggel néztem át és "szerencsére" húztam is egyet ezekből, akkor azt mondom, hogy nincs lehetetlen. Négyesre államvizsgáztam :)
2013. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tárgy. Ha btk-s a dolog, akkor szabad asszociáció is elég a jeleshez.

Egyébként gondjaid lehetnek.

2013. jún. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de másnap iszonyú fáradt leszel.

Ha pedig nem tanulsz, hanem magolsz, akkor másnapra, vagy harmadnapra több, mint a harmadát el fogod felejteni.

2013. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!