Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki valakivel kavezni menni,...

Ciki valakivel kavezni menni, akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Facebookon beszeltunk parszor, akkor is csak nehany szot, aztan, mivel nem messze lakik tolem, elhivott kavezni. Belementem "mit veszithetek" alapon, megis kicsit furan erzem magam... Ilyet sohasem csinaltam :))

en 25/N, o 27/F


2013. jún. 6. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?! Így tudjátok egymást jobban megismerni aztén még bármi lehet belőle :)
2013. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, teljesen normális, én mindig utáltam neten beszélgetni/ismerkedni. 24/F
2013. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Aleandro Del Rio válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki ..úgyhogy KELJ FEL A GÉP ELŐL, ÉS IRÁNY A KÁVÉZÓ!! :DD
2013. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, csak az első kávét ne nála igyátok, hanem valami nyílvános helyen :D
2013. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért egyből szexelni kellene? :D Viccet félretéve nem értem neked mi ebben a furcsa, hiszen ez egy remek és szokásos módja annak, hogy az emberek megismerjék egymást..
2013. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat csak nekem furcsa volt, hogy sohasem talalkoztunk, azt sem tudom, hogy kerult az ismeroseim koze facebookon, meg csak nem is beszelgettunk sokat, nem ismerem, csak a nevet tudom, es igy talalkozunk. De vegulis elmentem, ha mar ti is megnyugtattatok, hogy nem ciki, es jo volt :)

Koszi szepen a valaszt mindenkinek!

2013. jún. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!