Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak össze úgy...

Hogyan barátkozzak össze úgy valakivel, hogy ne legyen egyoldalú?

Figyelt kérdés

Hogy ne csak engem érdekeljen ő, ne csak én keressem a másikat, és beszélgetéskor ne csak én beszéljek ő meg válaszolgasson, hanem ő is beszéljen magától, mondjon témákat, akarjon velem beszélgetni.

Mert ilyen ismerősöm a korosztályomból nincs, meg más korosztályból se (de fiatalokkal akarok barátkozni mert én is az vagyok).

Hogyan lehet kialakítani egy barátságot?


2013. jún. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

egyszerűen csak kompatibilis egyént kell találni.

Nekem pl. nagyon nehezen elviselhető természetem van, lány létemre nagyon őszintén megmondom mindenkinek a véleményem, vagy éppen poénból beszólogatok... ez nem mindenkinek jön be, lányoknak meg főleg, éppen ezért szinte csak fiú barátaim vannak. De közülük is csak olyanok, akik bírják ezt a stílust.


Nem lehetetlen, csak nehéz olyan embert találni, aki ugyanazt szereti/szeretné, mint te. Gondolj csak a párkapcsolatokra, az sem egyszerű.

2013. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha valaki úgy viselkedik veled, ahogy írtad, azt nem kell erőltetni, abból nem lesz barátság, nem érdekled. Nem derül ki milyen idős vagy, illetve lány vagy fiú.

Általánosságban próbáld kideríteni, van-e valami közös bennetek: zene, sport, filmek vagy bármi egyéb téma. Ha ezt megtaláltad, először erről beszélgessetek, és ha már "összemelegedtetek", jöhet más is. Ja és ne csak beszélj, kérdezz is, lássa érdekled.

2013. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok emberből 1-2. Sokat kell, lassan, nem nyomulva barátkozni.

Kb úgy, mintha csajoznál, de nem nyomulni.

2023. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!