Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Bereniké...

Nektek tetszik a Bereniké név? Milyennek képzelitek a nevet viselő személyt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép,inteligens név...a viselôje biztosan büszke lesz rá!
2013. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ízlések és pofonok.
2013. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon nem tetszik, egy ilyen kis vekony, sokat betegeskedo, ideggyenge kislanyt kepzelek el ezzel a nevvel. Vagy valami ciganyt, jo estet kivanok en lennek Lakatos Berenike Shakira.
2013. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mikor az újszülött osztályon láttam egy ilyet, vagy 5x elolvastam hogy mi a sz.ar lenne...kb mint a 3. ahogy irta...Rosszabb mint az Efroni és társai
2013. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Nem tetszik, cigányos. Én is valami szerencsétlen gyerekre gondolok belőle (bár nekem elsőre az sem esett le, hogy fiú vagy lány név).


Első válaszoló: intelligens névnek tartod egy l-el?:)

2013. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
Nekem tetszik, a húgomat Veronikának hívják, és az ugye a Berenikéből van, és tetszik. Böszörményi Gyula EzoPara sorozatában is van egy, nekem az egyik kedvenc szereplőm. Egyébként görög eredetű, ami műveltségre utal, de a Veronika szokványosabb, ha hasonlót akarsz adni.
2013. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik,olyan túl különlegességet akarónak tartom.
2013. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Boram válasza:

Bocs csak általánosságban azt vettem észre, hogy az átlagosnál butácskább emberek igyekeznek különleges nevet adni a gyereküknek.


Amúgy szerintem is borzalmas név pedig annnyi, de annyi szép név van.

Emese, Imola, Anna, Csilla.... de felőlen hívhatod Analkexolesztozológicának is.

2013. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem nagyon nem tetszik, de amint azt már válaszolták ízlések és pofonok. Én személy szerint nagyon beképzeltnek és undoknak képzelem a név viselőjét. Ettől függetlenül nem minden Bereniké biztosan ilyen.
2013. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
55%

Nekem tetszik, szép, mitológiai név, szóval nem mindenkinek kell háromszor végigbetűzni, hogy jól olvasta-e.

Kedves, hosszú hajú, visszafogott és intelligens lánynak képzelem. :)

2013. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!